+ 48 884 - 867 - 484

SOHO WOOD rozkładany stół dębowy z drewnianymi nogami do jadalni

Przekształć swoją jadalnię w oazę stylu i funkcjonalności dzięki naszemu dębowemu stołowi Soho Wood z funkcją rozkładania. Niezależnie od tego, czy są to codzienne posiłki z rodziną, czy specjalne okazje z przyjaciółmi, ten funkcjonalny mebel z pewnością poprawi Twoje doznania kulinarne na długie lata. Wykonany z pięknego drewna dębowego stół ten charakteryzuje się trwałością, wyrafinowaniem i praktycznością, co czyni go niezbędnym elementem centralnym Twojego domu. Niezależnie od tego, czy organizujesz nieformalny rodzinny obiad, czy oficjalne spotkanie, jego klasyczny design z łatwością dopasuje się do każdego stylu wystroju, od tradycyjnego po współczesny.

  • 6 912,00 zł
  • szt.
  • Płatność gotówką, Płatność przelewem, Przelewy24, Płatności Ratalne i odroczone
  • Szybkie płatności Blik.
  • Sprawdź raty

 

Przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (podstawa prawna art. 38 pkt 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta).

Soho Wood dębowy stół rozkładany

KOLOR DREWNA:
KRAWĘDŹ BLATU:
BLAT: naturalny dąb 4 cm
KSZTAŁT BLATU: koło, kwadrat, prostokąt
PODSTAWA: noga drewniana
WYSOKOŚĆ: 76 cm
MOŻLIWOŚĆ ROZKŁADANIA: Tak

SOHO WOOD stół dębowy z drewnianymi nogami do jadalni

Przekształć swoją jadalnię w oazę stylu i funkcjonalności dzięki naszemu dębowemu stołowi Soho Wood z funkcją rozkładania. Niezależnie od tego, czy są to codzienne posiłki z rodziną, czy specjalne okazje z przyjaciółmi, ten funkcjonalny meble z pewnością poprawi Twoje doznania kulinarne na długie lata. Wykonany z pięknego drewna dębowego stół ten charakteryzuje się trwałością, wyrafinowaniem i praktycznością, co czyni go niezbędnym elementem centralnym Twojego domu. Niezależnie od tego, czy organizujesz nieformalny rodzinny obiad, czy oficjalne spotkanie, jego klasyczny design z łatwością dopasuje się do każdego stylu wystroju, od tradycyjnego po współczesny.

Blat stołu dębowego Soho Wood

Blat stołu Soho Wood jest wykonany z 4-centymetrowego drewna dębowego w stylu rustykalnym. Blat drewniany posiada naturalne cechy drewna takie jak: sęki, pęknięcia, przebarwienia, błyszcze, które nie wpływają na trwałość i stabilność drewna, a świadczą jedynie o jego naturalności. Sęki oraz naturalne pęknięcia wypełnione są czarną żywicą, co nadaje niepowtarzalny charakter każdemu blatu drewnianemu.

Blat zabezpieczony jest standardowo olejowoskiem firmy OSMO 3065. Oprócz olejowosku transparentnego posiadamy w ofercie również inne wybarwienia drewna.

Blat stołu dębowego Soho Wood występuje w 3 kształtach: prostokąt, kwadrat oraz koło w szerokiej gamie rozmiarów. Wybór odpowiedniego stołu to nie lada wyzwanie. Zapraszamy na naszego bloga, gdzie dowiesz się, jaka jest optymalna długość stołu i ile miejsca potrzeba, aby wygodnie przy nim usiąść.

Przed zakupem zachęcamy do zapoznania się z kartą produktu, w której zawarte są ważne informacje na temat mebli drewnianych.

Krawędź blatu dębowego 

Blat dębowy prostokątny i okrągły standardowo posiada prostą krawędź. W naszej ofercie znajdują się również inne opcje wykończenia krawędzi blatów o kształcie prostokąta oraz kwadratu

  • podcięcie od góry (tylko wzdłuż blatu) 
  • podcięcie od dołu (wzdłuż i w poprzek blatu) 
  • podcięcie od dołu trapezowe (wzdłuż i w poprzek blatu)
  • podcięcie od góry z falą (tylko wzdłuż blatu) 
  • podcięcie głębokie (wzdłuż i w poprzek blatu)

Blaty dębowe okrągłe oprócz prostej krawędzi mogą również posiadać podcięcie głębokie

Stół dębowy Soho Wood z piaskowanym blatem 

Blat stołu dębowego Soho Wood może również zostać wypiaskowany. Piaskowanie blatu nadaje mu charakterystyczny „postarzany” wygląd, rzeźbiąc w nim strukturę wzdłuż słojów i bardzo pogłębiając strukturę drewna. Sęki oraz pęknięcia nie posiadają czarnych wypełnień tak jak w przypadku standardowych blatów. 

Nogi stołu dębowego Soho Wood 

Nogi stołu dębowego Soho Wood zostały wykonane z litego drewna dębowego o grubości 4 cm, co zapewnia solidne podparcie dla drewnianego blatu. Nogi mocowane są za pomocą metalowej nawy w kolorze czarnym pod blatem. Umieszczone są na rogach blatu, nie wystając poza jego obręb.

Soho Wood stół dębowy rozkładany 

Stół drewniany Soho Wood w opcji rozkładanej występuje z 1 lub 2 wkładkami po 45 cm, lub 60 cm. W ten sposób możemy zwiększyć powierzchnię użytkową naszego stołu, a kiedy ich nie potrzebujemy, możemy je zdemontować. Należy pamiętać, że zakup wkładki możliwy jest jedynie podczas zakupu stołu. Stoły bez funkcji rozkładania, nie posiadają specjalnych mechanizmów do jej późniejszego zamontowania. 
 
Stół o kształcie prostokąta rozkłada się poprzez dołożenie wkładki / wkładek na szczycie stołu. Stół rozkładany prostokątny wykonany jest z jednego kawałka drewna (do długości 440 cm), więc rysunek usłojenia przechodzi płynnie pomiędzy blatem i wkładkami, tworząc całość.
 
Blat stołu dębowego okrągłego i kwadratowego dzielony jest przez środek. Połówki blatu rozsuwają się na prowadnicy teleskopowej, a wkładkę umieszcza się w środku blatu. Stół przed rozłożeniem zachowuje ciągłość usłojenia, po włożeniu wkładki rysunek drewna na wkładce i blacie głównym się nie licuje. 
 
Jest to funkcja rozkładania okazjonalnego, ponieważ wkładki po demontażu przechowujemy poza stołem. Dzięki temu stół zarówno przed i po rozłożeniu zachowuje swój oryginalny design. Ponadto stół nie zawiera oskrzyni co zapewnia komfort jego użytkowania. 
 

Pozostałe meble z kolekcji Soho Wood

Doskonałym uzupełnieniem stołu dębowego Soho w Twoim domu będzie ława drewniana okrągła, kwadratowa lub prostokątna.
 

W razie wątpliwości zapraszamy do skorzystania z opcji "zapytaj o produkt".