+ 48 884 - 867 - 484

SOHO WOOD dębowy stolik kawowy z drewnianymi nóżkami

Okrągły stolik kawowy Soho Wood doda elegancji każdemu pomieszczeniu. Połączenie dębowego blatu oraz smukłych nóg nadaje mu skandynawskiego sznytu. Prostota, trwałe materiały i naturalne wykończenie sprawiają, że jest to doskonały wybór, który będzie zachwycał Cię przez długie lata.

  • 2 296,00 zł
  • szt.
  • Płatność gotówką, Płatność przelewem, Przelewy24, Płatności Ratalne i odroczone
  • Szybkie płatności Blik.
  • Sprawdź raty

 

Przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (podstawa prawna art. 38 pkt 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta).

Soho Wood stolik kawowy

KOLOR DREWNA:
KRAWĘDŹ BLATU:
BLAT: naturalny dąb 4 cm
KSZTAŁT BLATU: koło, kwadrat, prostokąt
PODSTAWA: noga drewniana
WYSOKOŚĆ: 36 cm, 42 cm, 48 cm

SOHO Wood okrągły stolik kawowy z litego dębu z drewnianymi nogami

Okrągły stolik kawowy Soho Wood doda elegancji każdemu pomieszczeniu. Połączenie dębowego blatu oraz smukłych nóg nadaje mu skandynawskiego sznytu. Prostota, trwałe materiały i naturalne wykończenie sprawiają, że jest to doskonały wybór, który będzie zachwycał Cię przez długie lata.

Blat ławy dębowej Soho Wood

Blat ławy Soho jest wykonany z 4-centymetrowego drewna dębowego w stylu rustykalnym. Blat drewniany posiada naturalne cechy drewna takie jak: sęki, pęknięcia, przebarwienia, błyszcze w różnym natężeniu, które nie wpływają na trwałość i stabilność drewna, a świadczą jedynie o jego naturalności. Sęki oraz naturalne pęknięcia wypełnione są czarną żywicą, co nadaje niepowtarzalny charakter każdemu blatu drewnianemu i pięknie współgra z czernią metalowych nóżek.

Blat zabezpieczony jest standardowo olejowoskiem firmy OSMO 3065. Oprócz olejowosku transparentnego posiadamy w ofercie również inne wybarwienia drewna.

Przed zakupem zachęcamy do zapoznania się z kartą produktu, w której zawarte są ważne informacje na temat mebli drewnianych.

Krawędź blatu dębowego ławy Soho Wood

Okrągły blat dębowy standardowo posiada prostą krawędź. Okrągłe blaty dębowe okrągłe oprócz prostej krawędzi mogą również posiadać podcięcie głębokie CNC.

Ława dębowa Soho Wood z piaskowanym blatem 

Blat ławy dębowej Soho Wood może również zostać wypiaskowany. Piaskowanie blatu nadaje mu charakterystyczny „postarzany” wygląd, rzeźbiąc w nim strukturę wzdłuż słojów i bardzo pogłębiając strukturę drewna. Sęki oraz pęknięcia w blatach piaskowanych nie posiadają czarnych wypełnień w przecieiwństwie do standardowych blatów. 

Drewniane nogi ławy Soho Wood 

Nogi ławy Soho zostały wykonane z litego drewna dębowego o grubości 4 cm, co zapewnia solidne podparcie dla drewnianego blatu. Nogi mocowane są za pomocą metalowej nawy w kolorze czarnym pod blatem. Umieszczone są na rogach blatu, nie wystając poza obręb blatu.
 

Pozostałe meble z kolekcji Soho Wood

W skład kolekcji drewnianej Soho Wood wchodzi również elegancki stół z drewnianymi nogami.
 
 

W razie wątpliwości zapraszamy do skorzystania z opcji "zapytaj o produkt".