+ 48 884 - 867 - 484

O REMO

Stoły z litego drewna dębowego i spieku kwarcowego – Remo Meble, Olsztyn

Firma Remo Meble działająca w Olsztynie specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wysokojakościowych i solidnych mebli. Stale podnosimy nasze kompetencje oraz rozwijamy wiedzę na temat aktualnych trendów, wciąż jednak pamiętając o klasycznych i sprawdzonych rozwiązaniach. Oferujemy m.in. stoły z litego drewna dębowego oraz warianty wykonane ze spieków kwarcowych, dzięki czemu jesteśmy wszechstronni i otwarci na zróżnicowane oczekiwania naszych klientów. Ważną część naszego asortymentu stanowią stoły z litego drewna. Rozkładane lub o prostszej konstrukcji z pewnością będą wizualnie dopasowane do wnętrz salonów i kuchni urządzonych w wielu różnych stylach.

Naszym zdaniem nowoczesny stół z litego drewna, to taki, który jest uniwersalny, ponadczasowy i solidnie wykonany, niezależnie czy będzie to stół dębowy rustykalny, czy model z industrialnymi motywami i zamontowanym metalowym stelażem. Do każdego zamówienia podchodzimy z pasją, oferując wyroby wykonane z komponentów najwyższej jakości, co daje pewność, że przez długie lata meble będą cieszyć swoją funkcjonalnością. Aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani, postawiliśmy na drewno dębowe. Dlaczego? Przede wszystkim, taki materiał:

  • jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania,
  • wpływa na stabilność konstrukcji,
  • cechuje się ciekawymi walorami estetycznymi,
  • jest ponadczasowy i wizualnie kompatybilny z innymi elementami wyposażenia wnętrz.

To tylko kilka z wielu cech charakteryzujących stół dębowy. Nowoczesny, mocny i przestrzenny blat wykonany z tego materiału, będzie z pewnością idealny na spotkania rodzinne lub kolację z przyjaciółmi.

Stoły z litego drewna na zamówienie

Doskonale rozumiemy, jak ważne są meble. Są one w pewien sposób wizytówką domu i odzwierciedleniem gustów jego mieszkańców. Jeśli więc chcemy, aby nasz dom cechował się wyrafinowanym stylem, wybór odpowiednich mebli jest nie bez znaczenia.

W odpowiedzi na zróżnicowane wymagania naszych klientów wykonujemy więc stoły z litego drewna na zamówienie. Niezależnie czy będą to stoły z litego drewna przeznaczone do jadalni, czy do salonów, uzyskany efekt z pewnością będzie miłym zaskoczeniem. Meble na zamówienie to pewność, że każdy detal będzie miał odpowiednie wymiary.

Oprócz stołów oferujemy także m.in. ławy, pomocniki, regały i szafki telewizyjne. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu.