+ 48 884 - 867 - 484

SOHO okrągły stół z litego dębu z metalowymi nogami

Jeśli cenisz proste i eleganckie meble w swoich wnętrzach, które cechuje ponadczasowość, to okrągły stół drewniany Soho jest idealną propozycją. Stół urzeka swoją lekkością oraz prostą formą a dzięki opcji rozkładania jest on również funkcjonalny i sprawdzi się idealnie w mniejszych wnętrzach. Z pewnością będzie on stanowić piękny minimalistyczny akcent salonu lub jadalni, który nie wyjdzie z mody przez długie lata. 

  • 4 750,00 zł
  • szt.
  • Płatność gotówką, Płatność przelewem, Przelewy24, Płatności Ratalne i odroczone
  • Szybkie płatności Blik.
  • Sprawdź raty

 

Przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (podstawa prawna art. 38 pkt 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta).

KOLOR DREWNA:
BLAT: naturalny dąb 4 cm
KSZTAŁT BLATU: koło, kwadrat, prostokąt
PODSTAWA: metal chrom, metal chrom czarny, metal malowany proszkowo
WYSOKOŚĆ: 76 cm
MOŻLIWOŚĆ ROZKŁADANIA: Tak

Soho okrągły stół z litego dębu z metalowymi nogami

Jeśli cenisz proste i eleganckie meble w swoich wnętrzach, które cechuje ponadczasowość, to okrągły stół drewniany Soho jest idealną propozycją. Stół urzeka swoją lekkością oraz prostą formą a dzięki opcji rozkładania jest on również funkcjonalny i sprawdzi się idealnie w mniejszych wnętrzach. Z pewnością będzie on stanowić piękny minimalistyczny akcent salonu lub jadalni, który nie wyjdzie z mody przez długie lata. 

Okrągły blat stołu dębowego Soho

Okrągły blat stołu Soho jest wykonany z 4-centymetrowego drewna dębowego w stylu rustykalnym. Blat drewniany posiada naturalne cechy drewna takie jak: sęki, pęknięcia, przebarwienia, błyszcze, które nie wpływają na trwałość i stabilność drewna, a świadczą jedynie o jego naturalności. Sęki oraz naturalne pęknięcia wypełnione są czarną żywicą, co nadaje niepowtarzalny charakter każdemu blatu drewnianemu.

Blat zabezpieczony jest standardowo olejowoskiem firmy OSMO 3065. Oprócz olejowosku transparentnego posiadamy w ofercie również inne wybarwienia drewna.

Wybór odpowiedniego stołu to nie lada wyzwanie. Zapraszamy na naszego bloga, gdzie dowiesz się, jaka jest optymalna długość stołu i ile miejsca potrzeba, aby wygodnie przy nim usiąść.

Przed zakupem zachęcamy do zapoznania się z kartą produktu, w której zawarte są ważne informacje na temat mebli drewnianych.

Krawędź okrągłego stołu dębowego Soho 

Standardowo krawędź stołu okrągłego Soho wykończona jest na prosto. Stoły dębowe okrągłe oprócz prostej krawędzi mogą również posiadać podcięcie głębokie blatu CNC. Koszt podcięcia głębokiego jest kalkulowany w indywidualnej wycenie.

Okrągły stół dębowy Soho z piaskowanym blatem 

Blat okrągłego stołu dębowego Soho może również zostać wypiaskowany. Piaskowanie blatu nadaje mu charakterystyczny „postarzany” wygląd, rzeźbiąc w nim strukturę wzdłuż słojów i bardzo pogłębiając strukturę drewna. Sęki oraz pęknięcia w piaskowanych blatach nie są wypełnione czarną żywicą w przeciwieństwie do standardowych blatów. 

Nogi stołu dębowego Soho z okrągłym blatem 

Nogi stołu Soho zostały wykonane z blachy o grubości 16 mm, co zapewnia solidne podparcie dla drewnianego blatu. W związku z tym, że nogi umieszczone są na rogach stołu, można zająć wygodnie miejsce przy stole z każdej strony. Nogi zostały pomalowane proszkowo na kolor czarny RAL (9005). Istnieje również możliwość wyboru dowolnego koloru z palety Ral Classic, a także wybór nóg chromowanych

Soho okrągły stół dębowy rozkładany 

Stół drewniany Soho okrągły występuje również w opcji rozkładanej — z 1 lub 2 wkładkami po 45 cm, lub 60 cm. W ten sposób możemy zwiększyć powierzchnię użytkową naszego stołu, a kiedy ich nie potrzebujemy, możemy je zdemontować. Należy pamiętać, że zakup wkładki możliwy jest jedynie podczas zakupu stołu. Stoły bez funkcji rozkładania, nie posiadają specjalnych mechanizmów do jej późniejszego zamontowania. 
 
Blat stołu dębowego okrągłego dzielony jest przez środek. Połówki blatu rozsuwają się na prowadnicy teleskopowej, a wkładkę umieszcza się w środku blatu. Stół przed rozłożeniem zachowuje ciągłość usłojenia, po włożeniu wkładki rysunek drewna na wkładce i blacie głównym się nie licuje
 
Jest to funkcja rozkładania okazjonalnego, ponieważ wkładki po demontażu przechowujemy poza stołem. Dzięki temu stół zarówno przed, jak i po rozłożeniu zachowuje swój oryginalny design. Ponadto stół nie zawiera oskrzyni co zapewnia komfort jego użytkowania. 
 

Pozostałe meble z kolekcji Soho

Stół Soho występuje również w opcji z prostokątnym oraz kwadratowym blatem. Doskonałym uzupełnieniem okrągłego stołu dębowego Soho w Twoim domu będzie ława drewniana okrągła lub prostokątna, a także szafka rtv oraz komoda.
 

W razie wątpliwości zapraszamy do skorzystania z opcji "zapytaj o produkt".