+ 48 884 - 867 - 484

SOHO elegancki stolik kawowy z litego dębu z metalowymi nogami

Ława drewniana Soho to praktyczny kompromis pomiędzy solidnym wykonaniem i walorami estetycznymi. Przekona do siebie wszystkich tych, którzy widzą w meblach coś więcej niż tylko podstawowy element wyposażenia, bez wątpienia bowiem mebel ten może spełniać również funkcję dekoracyjną. Podkreśli piękno tradycyjnie urządzonych pomieszczeń, jak i wnętrz zaaranżowanych według nowoczesnych rozwiązań.

 • 2 109,00 zł
 • szt.
 • Płatność gotówką, Płatność przelewem, Przelewy24, Płatności Ratalne i odroczone
 • Szybkie płatności Blik.
 • Sprawdź raty

 

Przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (podstawa prawna art. 38 pkt 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta).

ŁAWA SOHO

KOLOR DREWNA:
KRAWĘDŹ BLATU:
KOLOR PODSTAWY:
KLASA DREWNA:
BLAT: naturalny dąb 4 cm
KSZTAŁT BLATU: koło, kwadrat, prostokąt
PODSTAWA: metal chrom, metal chrom czarny, metal malowany proszkowo
WYSOKOŚĆ: 36 cm, 42 cm, 48 cm

SOHO elegancki stolik kawowy z litego dębu z metalowymi nogami

Ława drewniana Soho to praktyczny kompromis pomiędzy solidnym wykonaniem i walorami estetycznymi. Przekona do siebie wszystkich tych, którzy widzą w meblach coś więcej niż tylko podstawowy element wyposażenia, bez wątpienia bowiem mebel ten może spełniać również funkcję dekoracyjną. Podkreśli piękno tradycyjnie urządzonych pomieszczeń, jak i wnętrz zaaranżowanych według nowoczesnych rozwiązań.

Blat ławy dębowej Soho

Blat stołu drewnianego Soho jest wykonany z 4-centymetrowego drewna dębowego w 3 klasach do wyboru:

 • KLASA RUSTIC to idealny wybór dla miłośników industrialnych klimatów. Takie drewno charakteryzują różnorodne sęki, spękania w różnym natężeniu, które wypełniamy na czarno żywicą, aby podkreślić charakter użytego materiału. Elementy te nie wpływają na trwałość i stabilność drewna, a świadczą jedynie o jego naturalności.
 • KLASA NATURA to wybór pośredni między klasą rustic a select. Drewno posiada sęki wrośnięte, drobne spękania w mniejszym natężeniu oraz dębowe wypełnienia idealne dla osób, które są zwolennikami bardziej "stonowanych" mebli.
 • KLASA SELECT to idealny wybór dla osób, które nie przepadają za rzucającymi się w oczy sękami i wypełnieniami drewna. Decydując się na tą klasę należy mieć na uwadze fakt, że mogą się tu pojawić sęki ołówkowe do 1 cm oraz drobne wypełnienia dębowe.

We wszystkich wymienionych klasach mogą pojawić się przebarwienia, różnice kolorystyczne oraz usłojenia pomiędzy deskami, błyszcz, co nadaje niepowtarzalny charakter każdemu blatu drewnianemu.

Blat zabezpieczony jest standardowo olejowoskiem firmy OSMO 3065. Oprócz olejowosku transparentnego posiadamy w ofercie również inne wybarwienia drewna.

Blat ławy dębowej Soho występuje w 3 kształtach: prostokąt, kwadrat oraz koło. 

Przed zakupem zachęcamy do zapoznania się z kartą produktu, w której zawarte są ważne informacje na temat mebli drewnianych.

Krawędź blatu dębowego ławy Soho 

Blat dębowy prostokątny i okrągły standardowo posiada prostą krawędź. W naszej ofercie znajdują się również inne opcje wykończenia krawędzi blatów o kształcie prostokąta: 

 • podcięcie od góry (tylko wzdłuż blatu) 
 • podcięcie od dołu (wzdłuż i w poprzek blatu) 
 • podcięcie od dołu trapezowe (wzdłuż i w poprzek blatu)
 • podcięcie od góry z falą (tylko wzdłuż blatu) 
 • podcięcie głębokie (wzdłuż i w poprzek blatu)

Blaty dębowe okrągłe oprócz prostej krawędzi mogą również posiadać podcięcie głębokie. Koszt podcięcia głębokiego jest kalkulowany w indywidualnej wycenie.

Ława dębowa Soho z piaskowanym blatem 

Blat ławy dębowej Soho może również zostać wypiaskowany. Piaskowanie blatu nadaje mu charakterystyczny „postarzany” wygląd, rzeźbiąc w nim strukturę wzdłuż słojów i bardzo pogłębiając strukturę drewna. Sęki oraz pęknięcia w blatach piaskowanych nie posiadają czarnych wypełnień tak jak w przypadku standardowych blatów. 

Nogi ławy dębowej Soho 

Nogi ławy Soho zostały wykonane z blachy o grubości 8 mm, co zapewnia solidne podparcie dla drewnianego blatu. Nogi umieszczone są na rogach blatu, nie wystając poza obręb blatu. Nogi zostały pomalowane proszkowo na kolor czarny RAL (9005), aby zapewnić trwałe i estetyczne wykończenie. Istnieje również możliwość wyboru dowolnego koloru z palety Ral Classic, a także wybór nóg chromowanych. 
 

Pozostałe meble z kolekcji Soho

W skład kolekcji drewnianej Soho wchodzi również elegancki stół oraz komoda i szafka telewizyjna
 
Ława Soho występuje również w opcji z blatem z włoskiego spieku kwarcowego. Zapraszamy do zapoznania się z ławą Basserto, która jest jej spiekowym odpowiednikiem. 

 

W razie wątpliwości zapraszamy do skorzystania z opcji "zapytaj o produkt".