+ 48 884 - 867 - 484

LEXUS okrągły stół drewniany na metalowej podstawie

Stół dębowy Lexus z okrągłym blatem to zdecydowany akcent w nowoczesnym salonie lub jadalni. Lity, dębowy blat w połączeniu z niebanalną metalową podstawą w kształcie litery X tworzy oryginalne połączenie, a okrągły kształt nadaje bryle lekkości. Stół Lexus występuje również w opcji z rozkładanym blatem, dzięki czemu zyskasz dodatkowe miejsce podczas większych rodzinnych spotkań. 

  • 5 939,00 zł
  • szt.
  • Płatność gotówką, Płatność przelewem, Przelewy24, Płatności Ratalne i odroczone
  • Szybkie płatności Blik.
  • Sprawdź raty

 

Przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (podstawa prawna art. 38 pkt 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta).

Lexus okrągły stół dębowy

KOLOR DREWNA:
KRAWĘDŹ BLATU:
KOLOR PODSTAWY:
BLAT: naturalny dąb 4 cm
KSZTAŁT BLATU: koło
PODSTAWA: metal malowany proszkowo
WYSOKOŚĆ: 76 cm
MOŻLIWOŚĆ ROZKŁADANIA: Tak

Lexus okrągły stół dębowy do jadalni z metalową podstawą X

 
Stół dębowy Lexus z okrągłym blatem to zdecydowany akcent w nowoczesnym salonie lub jadalni. Lity, dębowy blat w połączeniu z niebanalną metalową podstawą w kształcie litery X tworzy oryginalne połączenie, a okrągły kształt nadaje bryle lekkości. Stół Lexus występuje również w opcji z rozkładanym blatem, dzięki czemu zyskasz dodatkowe miejsce podczas większych rodzinnych spotkań. 
 

Blat okrągłego stołu dębowego Lexus

Blat stołu jest wykonany z 4-centymetrowego drewna dębowego w stylu rustykalnym. Blat drewniany posiada naturalne cechy drewna takie jak: sęki, pęknięcia, przebarwienia, błyszcze, które nie wpływają na trwałość i stabilność drewna, a świadczą jedynie o jego naturalności. Sęki oraz naturalne pęknięcia wypełnione są czarną żywicą, co nadaje niepowtarzalny charakter każdemu blatu drewnianemu.

Blat zabezpieczony jest standardowo olejowoskiem firmy OSMO 3065. Oprócz olejowosku transparentnego posiadamy w ofercie również inne wybarwienia drewna.

Przed zakupem zachęcamy do zapoznania się z kartą produktu, w której zawarte są ważne informacje na temat mebli drewnianych.

Krawędź okrągłego blatu dębowego 

Okrągły blat dębowy standardowo posiada prostą krawędź. Istnieje również możliwość wykonania głębokiego podcięcia krawędzi blatu CNC. Koszt takiego podcięcia jest kalkulowany w indywidualnej wycenie.

Okrągły stół dębowy Lexus z piaskowanym blatem 

Blat stołu dębowego Lexus może również zostać wypiaskowany. Piaskowanie blatu nadaje mu charakterystyczny „postarzany” wygląd, rzeźbiąc w nim strukturę wzdłuż słojów i bardzo pogłębiając strukturę drewna. Sęki oraz pęknięcia w blatach piaskowanych nie mają czarnych wypełnień tak jak w przypadku standardowych blatów. 

Podstawa okrągłego stołu dębowego Lexus 

Podstawa stołu została wykonana z metalowego profila o wymiarach 8 × 4 cm i pomalowana jest metodą proszkową na kolor czarny (Ral Classic symbol 9005). Istnieje również możliwość wyboru dowolnego koloru z palety Ral Classic.
 

Lexus okrągły stół dębowy rozkładany 

Okrągły stół drewniany Lexus występuje również w opcji rozkładanej — z 1 lub 2 wkładkami po 45 cm, lub 60 cm.
 
Blat stołu dębowego okrągłego dzielony jest przez środek. Połówki blatu rozsuwają się na prowadnicy teleskopowej, a wkładkę/wkładki umieszcza się w środku blatu. Stół przed rozłożeniem zachowuje ciągłość usłojenia, po włożeniu wkładki rysunek drewna na wkładce i blacie głównym się nie licuje. 
 
Jest to funkcja rozkładania okazjonalnego, ponieważ wkładki po demontażu przechowujemy poza stołem. Dzięki temu stół zarówno przed i po rozłożeniu zachowuje swój oryginalny design. Ponadto stół nie zawiera oskrzyni co zapewnia komfort jego użytkowania. 
 

Pozostałe meble z kolekcji Lexus

Stół do jadalni Lexus występuje również z blatem o kształcie prostokąta. Doskonałym uzupełnieniem stołu dębowego Lexus w Twoim salonie będzie ława drewniana okrągła lub prostokątna na metalowej nodze z tej samej kolekcji. 
 

W razie wątpliwości zapraszamy do skorzystania z opcji "zapytaj o produkt".