+ 48 884 - 867 - 484

LEXUS ława dębowa na metalowej podstawie

Ława dębowa Lexus to oryginalny element aranżacji wnętrza w stylu loftowym czy industrialnym, który nada mu wyjątkowy charakter i styl. Lity, dębowy blat w połączeniu z niebanalną metalową podstawą w kształcie litery X tworzy wyjątkowe połączenie. Niekwestionowaną zaletą tego mebla jest fakt, że możesz wybrać wykończenie blatu oraz podstawy zgodne z Twoimi upodobaniami estetycznymi. 
 • Obserwuj produkt:
 • Producent: Remo Meble

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 3 387,00 zł brutto
 • Czas realizacji: 10 - 12 tygodni
 • 3 590,00 zł
 • szt.
 • Płatność gotówką, Płatność przelewem, Przelewy24, Płatności Ratalne i odroczone
 • Szybkie płatności Blik.
 • Sprawdź raty

 

Przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (podstawa prawna art. 38 pkt 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta).

ŁAWA LEXUS

KOLOR DREWNA:
KRAWĘDŹ BLATU:
KOLOR PODSTAWY:
KLASA DREWNA:
BLAT: naturalny dąb 4 cm
KSZTAŁT BLATU: elipsa, koło, prostokąt
PODSTAWA: metal malowany proszkowo
WYSOKOŚĆ: 42 cm, 48 cm

Lexus ława dębowa na metalowej podstawie w stylu loftowym

 
Ława dębowa Lexus to oryginalny element aranżacji wnętrza w stylu loftowym czy industrialnym, który nada mu wyjątkowy charakter i styl. Lity, dębowy blat w połączeniu z niebanalną metalową podstawą w kształcie litery X tworzy wyjątkowe połączenie. Niekwestionowaną zaletą tego mebla jest fakt, że możesz wybrać wykończenie blatu oraz podstawy zgodne z Twoimi upodobaniami estetycznymi. 

 

Blat ławy dębowej Lexus

Blat ławy dębowej Lexus jest wykonany z 4-centymetrowego drewna dębowego w 3 klasach do wyboru:

 • KLASA RUSTIC to idealny wybór dla miłośników industrialnych klimatów. Takie drewno charakteryzują różnorodne sęki, spękania w różnym natężeniu, które wypełniamy na czarno żywicą, aby podkreślić charakter użytego materiału. Elementy te nie wpływają na trwałość i stabilność drewna, a świadczą jedynie o jego naturalności.
 • KLASA NATURA to wybór pośredni między klasą rustic a select. Drewno posiada sęki wrośnięte, drobne spękania w mniejszym natężeniu oraz dębowe wypełnienia idealne dla osób, które są zwolennikami bardziej "stonowanych" mebli.
 • KLASA SELECT to idealny wybór dla osób, które nie przepadają za rzucającymi się w oczy sękami i wypełnieniami drewna. Decydując się na tą klasę należy mieć na uwadze fakt, że mogą się tu pojawić sęki ołówkowe do 1 cm oraz drobne wypełnienia dębowe.

We wszystkich wymienionych klasach mogą pojawić się przebarwienia, różnice kolorystyczne oraz usłojenia pomiędzy deskami, błyszcz, co nadaje niepowtarzalny charakter każdemu blatu drewnianemu.

Blat zabezpieczony jest standardowo olejowoskiem firmy OSMO 3065. Oprócz olejowosku transparentnego posiadamy w ofercie również inne wybarwienia drewna. Jeżeli zastanawiasz, jaka powłoka ochronna: olejowosk czy lakier lepiej sprawdzi się w Twoim domu, zapraszamy do zapoznania się z naszym wpisem na blogu. 

Blat ławy dębowej Lexus występuje w 3 kształtach: prostokąt, koło oraz elipsa w szerokiej gamie rozmiarów.

Przed zakupem zachęcamy do zapoznania się z kartą produktu, w której zawarte są ważne informacje na temat mebli drewnianych.

Krawędź blatu dębowego 

Blat dębowy o kształcie prostokąta, koła oraz elipsy standardowo posiada prostą krawędź. W naszej ofercie znajdują się również inne opcje wykończenia krawędzi blatów o kształcie prostokąta: 

 • podcięcie od góry (tylko wzdłuż blatu) 
 • podcięcie od dołu (wzdłuż i w poprzek blatu) 
 • podcięcie od dołu trapezowe (wzdłuż i w poprzek blatu)
 • podcięcie od góry z falą (tylko wzdłuż blatu) 
 • podcięcie głębokie (wzdłuż i w poprzek blatu)

Blaty dębowe okrągłe i o kształcie elipsy oprócz prostej krawędzi mogą również posiadać podcięcie głębokie. Koszt podcięcia głębokiego jest kalkulowany w indywidualnej wycenie.

Ława dębowa Lexus z piaskowanym blatem 

Blat ławy dębowej Lexus może również zostać wypiaskowany. Piaskowanie blatu nadaje mu charakterystyczny „postarzany” wygląd, rzeźbiąc w nim strukturę wzdłuż słojów i bardzo pogłębiając strukturę drewna. Blaty piaskowane nie posiadają czarnych wypełnień sęków czy pęknięć tak jak w przypadku standardowych blatów. 

Podstawa ławy dębowej Lexus 

Oryginalna podstawa ława w kształcie litery X stołu została wykonana z metalowego profila o wymiarach 8 × 2 cm. Podstawa stołu pomalowana jest metodą proszkową na kolor czarny (Ral Classic symbol 9005). Istnieje również możliwość wyboru dowolnego koloru z palety Ral Classic.

Pozostałe meble z kolekcji Lexus

Jeśli spodobała Ci się ława dębowa Lexus, zapraszamy do obejrzenia również okazałego stołu dębowego z tej samej kolekcji, który posiada również wiele opcji konfiguracji.  
 

W razie wątpliwości zapraszamy do skorzystania z opcji "zapytaj o produkt".