+ 48 884 - 867 - 484

LEXUS ława dębowa na metalowej podstawie

Ława dębowa Lexus to oryginalny element aranżacji wnętrza w stylu loftowym czy industrialnym, który nada mu wyjątkowy charakter i styl. Lity, dębowy blat w połączeniu z niebanalną metalową podstawą w kształcie litery X tworzy wyjątkowe połączenie. Niekwestionowaną zaletą tego mebla jest fakt, że możesz wybrać wykończenie blatu oraz podstawy zgodne z Twoimi upodobaniami estetycznymi. 
 • Obserwuj produkt:
 • Producent: Remo Meble

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 3 387,00 zł brutto
 • Czas realizacji: 10 - 12 tygodni
 • 3 590,00 zł
 • szt.
 • Płatność gotówką, Płatność przelewem, Przelewy24, Płatności Ratalne i odroczone
 • Szybkie płatności Blik.
 • Sprawdź raty

 

Przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (podstawa prawna art. 38 pkt 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta).

ŁAWA LEXUS

KOLOR DREWNA:
BLAT: naturalny dąb 4 cm
KSZTAŁT BLATU: elipsa, koło, prostokąt
PODSTAWA: metal malowany proszkowo
WYSOKOŚĆ: 42 cm, 48 cm

Lexus ława dębowa na metalowej podstawie w stylu loftowym

 
Ława dębowa Lexus to oryginalny element aranżacji wnętrza w stylu loftowym czy industrialnym, który nada mu wyjątkowy charakter i styl. Lity, dębowy blat w połączeniu z niebanalną metalową podstawą w kształcie litery X tworzy wyjątkowe połączenie. Niekwestionowaną zaletą tego mebla jest fakt, że możesz wybrać wykończenie blatu oraz podstawy zgodne z Twoimi upodobaniami estetycznymi. 

 

Blat ławy dębowej Lexus

Blat ławy Lexus jest wykonany z 4-centymetrowego drewna dębowego w stylu rustykalnym. Blat drewniany posiada naturalne cechy drewna takie jak: sęki, pęknięcia, przebarwienia, błyszcze, które nie wpływają na trwałość i stabilność drewna, a świadczą jedynie o jego naturalności. Sęki oraz naturalne pęknięcia wypełnione są czarną żywicą, co nadaje niepowtarzalny charakter każdemu blatu drewnianemu.

Blat zabezpieczony jest standardowo olejowoskiem firmy OSMO 3065. Oprócz olejowosku transparentnego posiadamy w ofercie również inne wybarwienia drewna. Jeżeli zastanawiasz, jaka powłoka ochronna: olejowosk czy lakier lepiej sprawdzi się w Twoim domu, zapraszamy do zapoznania się z naszym wpisem na blogu. 

Blat ławy dębowej Lexus występuje w 3 kształtach: prostokąt, koło oraz elipsa w szerokiej gamie rozmiarów.

Przed zakupem zachęcamy do zapoznania się z kartą produktu, w której zawarte są ważne informacje na temat mebli drewnianych.

Krawędź blatu dębowego 

Blat dębowy o kształcie prostokąta, koła oraz elipsy standardowo posiada prostą krawędź. W naszej ofercie znajdują się również inne opcje wykończenia krawędzi blatów o kształcie prostokąta: 

 • podcięcie od góry (tylko wzdłuż blatu) 
 • podcięcie od dołu (wzdłuż i w poprzek blatu) 
 • podcięcie od dołu trapezowe (wzdłuż i w poprzek blatu)
 • podcięcie od góry z falą (tylko wzdłuż blatu) 
 • podcięcie głębokie (wzdłuż i w poprzek blatu)

Blaty dębowe okrągłe i o kształcie elipsy oprócz prostej krawędzi mogą również posiadać podcięcie głębokie. Koszt podcięcia głębokiego jest kalkulowany w indywidualnej wycenie.

Ława dębowa Lexus z piaskowanym blatem 

Blat ławy dębowej Lexus może również zostać wypiaskowany. Piaskowanie blatu nadaje mu charakterystyczny „postarzany” wygląd, rzeźbiąc w nim strukturę wzdłuż słojów i bardzo pogłębiając strukturę drewna. Blaty piaskowane nie posiadają czarnych wypełnień sęków czy pęknięć tak jak w przypadku standardowych blatów. 

Podstawa ławy dębowej Lexus 

Oryginalna podstawa ława w kształcie litery X stołu została wykonana z metalowego profila o wymiarach 8 × 2 cm. Podstawa stołu pomalowana jest metodą proszkową na kolor czarny (Ral Classic symbol 9005). Istnieje również możliwość wyboru dowolnego koloru z palety Ral Classic.

Pozostałe meble z kolekcji Lexus

Jeśli spodobała Ci się ława dębowa Lexus, zapraszamy do obejrzenia również okazałego stołu dębowego z tej samej kolekcji, który posiada również wiele opcji konfiguracji.  
 

W razie wątpliwości zapraszamy do skorzystania z opcji "zapytaj o produkt".