+ 48 884 - 867 - 484

CALIPSO elegancki stół dębowy z metalowymi nogami

Stół drewniany Calipso to niezwykle elegancka i delikatna propozycja do jadalni czy salonu. Blat dębowy w kształcie beczki z głębokim podcięciem krawędzi oraz smukłe metalowe nogi to wyjątkowe połączenie, które nadaje meblowi lekkości. Calipso to propozycja, która doskonale wpisze się w klimat wnętrz w stylu modern classic. 
 • Obserwuj produkt:
 • Producent: Remo Meble

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 6 592,00 zł brutto
 • Czas realizacji: 10 - 12 tygodni
 • 6 988,00 zł
 • szt.
 • Płatność gotówką, Płatność przelewem, Przelewy24, Płatności Ratalne i odroczone
 • Szybkie płatności Blik.
 • Sprawdź raty

 

Przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (podstawa prawna art. 38 pkt 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta).

STÓŁ CALIPSO

KOLOR DREWNA:
KRAWĘDŹ BLATU:
KOLOR PODSTAWY:
KLASA DREWNA:
BLAT: głębokie podcięcie, naturalny dąb 4 cm
KSZTAŁT BLATU: beczka
PODSTAWA: metal malowany proszkowo
WYSOKOŚĆ: 76 cm
MOŻLIWOŚĆ ROZKŁADANIA: Nie

Calipso nowoczesny stół dębowy z metalowymi nogami 

Stół drewniany Calipso to niezwykle elegancka i delikatna propozycja do jadalni czy salonu. Blat dębowy w kształcie beczki z głębokim podcięciem krawędzi oraz smukłe metalowe nogi to wyjątkowe połączenie, które nadaje meblowi lekkości. Calipso to propozycja, która doskonale wpisze się w klimat wnętrz w stylu modern classic.

Blat stołu dębowego Calipso

Blat stołu drewnianego Calipso jest wykonany z 4-centymetrowego drewna dębowego w 3 klasach do wyboru:

 • KLASA RUSTIC to idealny wybór dla miłośników industrialnych klimatów. Takie drewno charakteryzują różnorodne sęki, spękania w różnym natężeniu, które wypełniamy na czarno żywicą, aby podkreślić charakter użytego materiału. Elementy te nie wpływają na trwałość i stabilność drewna, a świadczą jedynie o jego naturalności.
 • KLASA NATURA to wybór pośredni między klasą rustic a select. Drewno posiada sęki wrośnięte, drobne spękania w mniejszym natężeniu oraz dębowe wypełnienia idealne dla osób, które są zwolennikami bardziej "stonowanych" mebli.
 • KLASA SELECT to idealny wybór dla osób, które nie przepadają za rzucającymi się w oczy sękami i wypełnieniami drewna. Decydując się na tą klasę należy mieć na uwadze fakt, że mogą się tu pojawić sęki ołówkowe do 1 cm oraz drobne wypełnienia dębowe.

We wszystkich wymienionych klasach mogą pojawić się przebarwienia, różnice kolorystyczne oraz usłojenia pomiędzy deskami, błyszcz, co nadaje niepowtarzalny charakter każdemu blatu drewnianemu.

Blat zabezpieczony jest standardowo woskiem olejnym firmy OSMO 3065. Oprócz wosku olejnego transparentnego posiadamy w ofercie również inne wybarwienia drewna. Olejowosk nie tylko podkreśla naturalne piękno drewna, ale również sprawia, że staje się ono trwałe i odporne na uszkodzenia.

Blat stołu dębowego Calipso posiada najmodniejszy w tym sezonie kształt tzw. beczki oraz głębokie podcięcie, które nadaje mu lekkości i delikatności. Takie połączenie z pewnością przyciągnie spojrzenia i stanie się centrum uwagi w każdym wnętrzu. Blat występuje w 8 rozmiarach do wyboru. Wybór odpowiedniego stołu to nie lada wyzwanie. Zapraszamy na naszego bloga, gdzie dowiesz się, jaka jest optymalna długość stołu i ile miejsca potrzeba, aby wygodnie przy nim usiąść.

Przed zakupem zachęcamy do zapoznania się z kartą produktu, w której zawarte są ważne informacje na temat mebli drewnianych.

Stół dębowy Calipso z piaskowanym blatem 

Blat stołu dębowego Calipso może również zostać wypiaskowany. Piaskowanie blatu nadaje mu szlachetny „postarzany” wygląd, rzeźbiąc w nim strukturę wzdłuż słojów i bardzo pogłębiając strukturę drewna. Blaty piaskowane nie posiadają czarnych wypełnień sęków czy pęknięć tak jak w przypadku standardowych blatów. Jest to celowy zabieg, który ma na celu imitowanie starego drewna. 

Nogi stołu dębowego Calipso

Obły blat stołu Calipso został zestawiony ze smukłymi nogami, które dodatkowo podkreślają lekkość i elegancję całej bryły. Nogi stołu, które zwężają się ku dołowi, wykonane są z giętej blachy o grubości 5 mm. Szerokość nogi w najszerszym miejscu to 11 cm a 6 cm w najwęższym. Nogi pomalowane są metodą proszkową na kolor czarny (Ral Classic symbol 9005). Istnieje również możliwość wyboru dowolnego koloru z palety Ral Classic. Nogi stołu Calipso nie wystają poza obrys blatu, co zapewnia komfort użytkownikom. 
 

Pozostałe meble z kolekcji Calipso

Doskonałym uzupełnieniem stołu dębowego Calipso w Twoim salonie będzie ława drewniana z tej samej kolekcji. 
 

W razie wątpliwości zapraszamy do skorzystania z opcji "zapytaj o produkt".