+ 48 884 - 867 - 484

SIMPLE rozkładany stół z litego dębu z metalowymi nogami 

Stół dębowy Simple z rozkładanym blatem uosabia rustykalną elegancję dzięki naturalnym słojom i ciepłemu wykończeniu, idealnemu do dodania charakteru każdej jadalni. Tym, co wyróżnia ten stół to dwie solidne nogami w kształcie litery X, wykonane ze stali, które zapewniają niezrównaną trwałość i stabilność, ale także dodają eleganckiego, industrialnego akcentu tradycyjnemu dębowemu blatowi. Dzięki funkcji rozkładania stół ten z łatwością dopasowuje się do Twoich potrzeb, niezależnie od tego, czy organizujesz kameralne spotkania rodzinne, czy też zabawiasz przyjaciół podczas ożywionej kolacji. Po prostu rozłóż stół, aby pomieścić dodatkowych gości i ciesz się dodatkowym miejscem.

  • 8 744,00 zł
  • szt.
  • Płatność gotówką, Płatność przelewem, Przelewy24, Płatności Ratalne i odroczone
  • Szybkie płatności Blik.
  • Sprawdź raty

 

Przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (podstawa prawna art. 38 pkt 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta).

Simple stół dębowy z funkcją rozkładania

KOLOR DREWNA:
KRAWĘDŹ BLATU:
KOLOR PODSTAWY:
BLAT: naturalny dąb 4 cm
KSZTAŁT BLATU: prostokąt
PODSTAWA: metal malowany proszkowo
WYSOKOŚĆ: 75 cm
MOŻLIWOŚĆ ROZKŁADANIA: Tak

Elegancki rustykalny stół jadalniany z dębowym blatem i stalowymi nogami

Stół dębowy Simple z rozkładanym blatem uosabia rustykalną elegancję dzięki naturalnym słojom i ciepłemu wykończeniu, idealnemu do dodania charakteru każdej jadalni. Tym, co wyróżnia ten stół to dwie solidne nogami w kształcie litery X, wykonane ze stali, które zapewniają niezrównaną trwałość i stabilność, ale także dodają eleganckiego, industrialnego akcentu tradycyjnemu dębowemu blatowi. Dzięki funkcji rozkładania stół Simple z łatwością dopasowuje się do Twoich potrzeb, niezależnie od tego, czy organizujesz kameralne spotkania rodzinne, czy też zabawiasz przyjaciół podczas ożywionej kolacji. Po prostu rozłóż stół, aby pomieścić dodatkowych gości i ciesz się dodatkowym miejscem.

Blat stołu dębowego Simple

Blat stołu Simple jest wykonany z 4-centymetrowego drewna dębowego w stylu rustykalnym. Blat drewniany posiada naturalne cechy drewna takie jak: sęki, pęknięcia, przebarwienia, błyszcze, które nie wpływają na trwałość i stabilność drewna, a świadczą jedynie o jego naturalności. Sęki oraz naturalne pęknięcia wypełnione są czarną żywicą, co nadaje niepowtarzalny charakter każdemu blatu drewnianemu.

Blat zabezpieczony jest standardowo olejowoskiem firmy OSMO 3065. Oprócz olejowosku transparentnego posiadamy w ofercie również inne wybarwienia drewna.

Blat stołu dębowego Simple występuje zarówno w wersji nierozkładanej, jak i z dokładkami w szerokiej gamie rozmiarów. Wybór odpowiedniego stołu to nie lada wyzwanie. Zapraszamy na naszego bloga, gdzie dowiesz się, jaka jest optymalna długość stołu i ile miejsca potrzeba, aby wygodnie przy nim usiąść.

Przed zakupem zachęcamy do zapoznania się z kartą produktu, w której zawarte są ważne informacje na temat mebli drewnianych.

Krawędź blatu dębowego 

Blat dębowy prostokątny standardowo posiada prostą krawędź. W naszej ofercie znajdują się również inne opcje wykończenia krawędzi blatów o kształcie prostokąta: 

  • podcięcie od góry (tylko wzdłuż blatu) 
  • podcięcie od dołu (wzdłuż i w poprzek blatu) 
  • podcięcie od dołu trapezowe (wzdłuż i w poprzek blatu)
  • podcięcie od góry z falą (tylko wzdłuż blatu) 
  • podcięcie głębokie (wzdłuż i w poprzek blatu)

Blaty dębowe mogą również posiadać podcięcie głębokie. Koszt podcięcia głębokiego jest kalkulowany w indywidualnej wycenie.

Stół dębowy Simple z piaskowanym blatem 

Blat stołu dębowego Simple może również zostać wypiaskowany, co jeszcze bardziej uwydatni jego rustykalny charakter. Piaskowanie blatu nadaje mu charakterystyczny „postarzany” wygląd, rzeźbiąc w nim strukturę wzdłuż słojów i bardzo pogłębiając strukturę drewna. Blaty piaskowane nie posiadają czarnych wypełnień sęków czy pęknięć tak jak w przypadku standardowych blatów. 

Nogi stołu dębowego Simple 

Drewniany blat stołu Simple spoczywa na dwóch solidnych metalowych nogach w kształcie litery X o profilu 10 cm x 4 cm, co zapewnia swobodę i przestrzeń z każdej strony stołu. Nogi stołu pomalowane są metodą proszkową na kolor czarny (Ral Classic symbol 9005), aby stworzyć efektowne i trwałe wykończenie. Istnieje również możliwość wyboru dowolnego koloru z palety Ral Classic. 

Simple rustykalny stół dębowy rozkładany 

Stół drewniany Simple w opcji rozkładanej — występuje z 1 lub 2 wkładkami po 45 cm, lub 60 cm. W ten sposób możemy zwiększyć powierzchnię użytkową naszego stołu, a kiedy ich nie potrzebujemy, możemy je zdemontować. Należy pamiętać, że zakup wkładki możliwy jest jedynie podczas zakupu stołu. Stoły bez funkcji rozkładania, nie posiadają specjalnych mechanizmów do jej późniejszego zamontowania. 
 
Stół o kształcie prostokąta rozkłada się poprzez dołożenie wkładki / wkładek na szczycie stołu. Stół rozkładany prostokątny wykonany jest z jednego kawałka drewna (do długości 440 cm), więc rysunek usłojenia przechodzi płynnie pomiędzy blatem i wkładkami, tworząc całość.
 
Jest to funkcja rozkładania okazjonalnego, ponieważ wkładki po demontażu przechowujemy poza stołem. Dzięki temu stół zarówno przed i po rozłożeniu zachowuje swój oryginalny design. Ponadto stół nie zawiera oskrzyni co zapewnia komfort jego użytkowania. 
 

Pozostałe meble z kolekcji rustykalnej Simple 

W skład kolekcji Simple wchodzą również: rustykalna ława, konsolka oraz pomocnik, dzięki którym będziesz w stanie stworzyć wnętrze o spójnym charakterze. 
 

W razie wątpliwości zapraszamy do skorzystania z opcji "zapytaj o produkt".