+ 48 884 - 867 - 484

LEVANTE industrialny stolik kawowy z naturalnego dębu

Industrialny stolik kawowy Levante wykonany jest ręcznie z naturalnego dębu i malowanego proszkowo metalu. Metalowe nogi kontrastują z ciepłym dębowym blatem, tworząc uniwersalny i nowoczesny mebel. Kolor podstawy oraz rodzaj blatu można wybrać niezależnie w zależności od swoich potrzeb.

  • 2 728,00 zł
  • szt.
  • Płatność gotówką, Płatność przelewem, Przelewy24, Płatności Ratalne i odroczone
  • Szybkie płatności Blik.
  • Sprawdź raty

 

Przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (podstawa prawna art. 38 pkt 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta).

ŁAWA LEVANTE

KOLOR DREWNA:
BLAT: naturalny dąb 4 cm
KSZTAŁT BLATU: kwadrat, prostokąt
PODSTAWA: metal malowany proszkowo
WYSOKOŚĆ: 40 cm

LEVANTE industrialny stolik kawowy z naturalnego dębu

Industrialny stolik kawowy Levante wykonany jest ręcznie z naturalnego dębu i malowanego proszkowo metalu. Metalowe nogi kontrastują z ciepłym dębowym blatem, tworząc uniwersalny i nowoczesny mebel. Kolor podstawy oraz rodzaj blatu można wybrać niezależnie w zależności od swoich potrzeb.

Blat ławy dębowej Levante

Blat ławy Levante jest wykonany z 4-centymetrowego drewna dębowego w stylu rustykalnym. Blat drewniany posiada naturalne cechy drewna takie jak: sęki, pęknięcia, przebarwienia, błyszcze w różnym natężeniu, które nie wpływają na trwałość i stabilność drewna, a świadczą jedynie o jego naturalności. Sęki oraz naturalne pęknięcia wypełnione są czarną żywicą, co nadaje niepowtarzalny charakter każdemu blatu drewnianemu i pięknie współgra z czernią metalowych nóżek.

Blat zabezpieczony jest standardowo olejowoskiem firmy OSMO 3065. Oprócz olejowosku transparentnego posiadamy w ofercie również inne wybarwienia drewna.

Blat ławy dębowej Levante występuje w 2 kształtach: prostokąt oraz kwadrat. 

Przed zakupem zachęcamy do zapoznania się z kartą produktu, w której zawarte są ważne informacje na temat mebli drewnianych.

Krawędź blatu dębowego stolika Levante

Blat dębowy prostokątny i okrągły standardowo posiada prostą krawędź. W naszej ofercie znajdują się również inne opcje wykończenia krawędzi blatów o kształcie prostokąta: 

  • podcięcie od góry (tylko wzdłuż blatu) 
  • podcięcie od dołu (wzdłuż i w poprzek blatu) 
  • podcięcie od dołu trapezowe (wzdłuż i w poprzek blatu)
  • podcięcie od góry z falą (tylko wzdłuż blatu) 
  • podcięcie głębokie (wzdłuż i w poprzek blatu)

Blaty dębowe mogą również posiadać podcięcie głębokie. Koszt podcięcia głębokiego jest kalkulowany w indywidualnej wycenie.

Ława dębowa Levante z piaskowanym blatem 

Blat ławy dębowej Levante może również zostać wypiaskowany. Piaskowanie blatu nadaje mu charakterystyczny „postarzany” wygląd, rzeźbiąc w nim strukturę wzdłuż słojów i bardzo pogłębiając strukturę drewna. Sęki oraz pęknięcia w blatach piaskowanych nie posiadają czarnych wypełnień tak jak w przypadku standardowych blatów. 

Nogi ławy dębowej Levante 

Nogi ławy Levante zostały wykonane z metalowego profila o przekroju 8 cm × 2 cm, co zapewnia solidne podparcie dla drewnianego blatu. Nogi zostały pomalowane proszkowo na kolor czarny RAL (9005), aby zapewnić trwałe i estetyczne wykończenie. Istnieje również możliwość wyboru dowolnego koloru z palety Ral Classic.

Pozostałe meble z kolekcji Levante

W skład kolekcji drewnianej Levante wchodzi również elegancki stół z dębowym blatem
 
 

W razie wątpliwości zapraszamy do skorzystania z opcji "zapytaj o produkt".