+ 48 884 - 867 - 484

LEVANTE lity stół dębowy do jadalni

Stół jadalniany z dębowym blatem na czterech solidnych metalowych nogach Levante to mebel, który wyróżnia się nie tylko swoim wyglądem, ale również solidnym wykonaniem. Jest to produkt wysokiej jakości, który posłuży na długie lata. Doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu, dodając mu oryginalnego stylu i charakteru.

 • 5 883,00 zł
 • szt.
 • Płatność gotówką, Płatność przelewem, Przelewy24, Płatności Ratalne i odroczone
 • Szybkie płatności Blik.
 • Sprawdź raty

 

Przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (podstawa prawna art. 38 pkt 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta).

STÓŁ LEVANTE

KOLOR DREWNA:
KRAWĘDŹ BLATU:
KOLOR PODSTAWY:
KLASA DREWNA:
BLAT: naturalny dąb 4 cm
KSZTAŁT BLATU: koło, prostokąt
PODSTAWA: metal malowany proszkowo
WYSOKOŚĆ: 75 cm
MOŻLIWOŚĆ ROZKŁADANIA: Tak

Levante stół dębowy do jadalni z metalowymi nogami 

Stół jadalniany z dębowym blatem na czterech solidnych metalowych nogach Levante to mebel, który wyróżnia się nie tylko swoim wyglądem, ale również solidnym wykonaniem. Jest to produkt wysokiej jakości, który posłuży na długie lata. Doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu, dodając mu oryginalnego stylu i charakteru.
 

Blat stołu dębowego Levante

Blat stołu drewnianego Levante jest wykonany z 4-centymetrowego drewna dębowego w 3 klasach do wyboru:

 • KLASA RUSTIC to idealny wybór dla miłośników industrialnych klimatów. Takie drewno charakteryzują różnorodne sęki, spękania w różnym natężeniu, które wypełniamy na czarno żywicą, aby podkreślić charakter użytego materiału. Elementy te nie wpływają na trwałość i stabilność drewna, a świadczą jedynie o jego naturalności.
 • KLASA NATURA to wybór pośredni między klasą rustic a select. Drewno posiada sęki wrośnięte, drobne spękania w mniejszym natężeniu oraz dębowe wypełnienia idealne dla osób, które są zwolennikami bardziej "stonowanych" mebli.
 • KLASA SELECT to idealny wybór dla osób, które nie przepadają za rzucającymi się w oczy sękami i wypełnieniami drewna. Decydując się na tą klasę należy mieć na uwadze fakt, że mogą się tu pojawić sęki ołówkowe do 1 cm oraz drobne wypełnienia dębowe.

We wszystkich wymienionych klasach mogą pojawić się przebarwienia, różnice kolorystyczne oraz usłojenia pomiędzy deskami, błyszcz, co nadaje niepowtarzalny charakter każdemu blatu drewnianemu.

Blat zabezpieczony jest standardowo woskiem olejnym firmy OSMO 3065. Oprócz wosku olejnego transparentnego posiadamy w ofercie również inne wybarwienia drewna. 

Blat stołu dębowego Lexus występuje w 2 kształtach: prostokąt oraz koło w szerokiej gamie rozmiarów.

Przed zakupem zachęcamy do zapoznania się z kartą produktu, w której zawarte są ważne informacje na temat mebli drewnianych.

Krawędź blatu dębowego 

Blat dębowy prostokątny i okrągły standardowo posiada prostą krawędź. W naszej ofercie znajdują się również inne opcje wykończenia krawędzi blatów o kształcie prostokąta: 

 • podcięcie od góry (tylko wzdłuż blatu) 
 • podcięcie od dołu (wzdłuż i w poprzek blatu) 
 • podcięcie od dołu trapezowe (wzdłuż i w poprzek blatu)
 • podcięcie od góry z falą (tylko wzdłuż blatu) 
 • podcięcie głębokie (wzdłuż i w poprzek blatu)

Blaty dębowe okrągłe oprócz prostej krawędzi mogą również posiadać podcięcie. Koszt podcięcia głębokiego jest kalkulowany w indywidualnej wycenie.

Stół dębowy Levante z piaskowanym blatem 

Blat stołu dębowego Levante może również zostać wypiaskowany. Piaskowanie blatu nadaje mu szlachetny „postarzany” wygląd, rzeźbiąc w nim strukturę wzdłuż słojów i bardzo pogłębiając strukturę drewna. Blaty piaskowane nie posiadają czarnych wypełnień sęków czy pęknięć tak jak w przypadku standardowych blatów. 

Nogi stołu dębowego Levante

Nogi stołu zostały wykonane z metalowego profila o przekroju 10×4 cm. Nogi pomalowane są metodą proszkową na kolor czarny (Ral Classic symbol 9005). Istnieje również możliwość wyboru dowolnego koloru z palety Ral Classic. Nogi stołu Levante nie wystają poza obrys blatu, co zapewnia komfort użytkownikom. 
 

Levante stół dębowy rozkładany 

Stół drewniany Levante okrągły oraz prostokątny występuje również w opcji rozkładanej — z 1 lub 2 wkładkami po 45 cm, lub 60 cm. Jest to doskonałe rozwiązanie w przypadku większych spotkań i rodzinnych uroczystości.
 
Stół o kształcie prostokąta rozkłada się poprzez dołożenie wkładki / wkładek na szczycie stołu. Stół rozkładany prostokątny wykonany jest z jednego kawałka drewna (do długości 440 cm). Rysunek usłojenia przechodzi płynnie pomiędzy blatem i wkładkami, tworząc piękną całość.
 
Blat stołu dębowego okrągłego dzielony jest przez środek. Połówki blatu rozsuwają się na prowadnicy teleskopowej, a wkładkę umieszcza się w środku blatu. Stół przed rozłożeniem zachowuje ciągłość usłojenia, po włożeniu wkładki rysunek drewna na wkładce i blacie głównym się nie licuje. 
 
Jest to funkcja rozkładania okazjonalnego, ponieważ wkładki po demontażu przechowujemy poza stołem. Dzięki temu stół zarówno przed i po rozłożeniu zachowuje swój oryginalny design. Ponadto stół nie zawiera oskrzyni co zapewnia komfort jego użytkowania. 
 

Pozostałe meble z kolekcji Levante

Doskonałym uzupełnieniem stołu dębowego Levante w Twoim salonie będzie ława drewniana z tej samej kolekcji.