+ 48 884 - 867 - 484

CUBIK drewniany stolik kawowy na metalowej podstawie

Drewniany stolik kawowy z kolekcji Cubik to minimalistyczny mebel, który będzie praktycznym rozwiązaniem w niewielkich wnętrzach. Prosta forma ławy Cubik uwydatnia bogatą i niepowtarzalną strukturę drewna. Wybierając dwa stoliki, tworzymy zgrany duet, który po rozsunięciu zapewni nam większą przestrzeń. 

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: Remo Meble

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 1 275,00 zł brutto
 • Czas realizacji: 8-12 tygodni
 • 1 352,00 zł
 • szt.
 • Płatność gotówką, Płatność przelewem, Przelewy24, Płatności Ratalne i odroczone
 • Szybkie płatności Blik.
 • Sprawdź raty

 

Przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (podstawa prawna art. 38 pkt 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta).

ŁAWA CUBIK

KOLOR DREWNA:
KRAWĘDŹ BLATU:
KOLOR PODSTAWY:
KLASA DREWNA:
BLAT: naturalny dąb 2 cm
KSZTAŁT BLATU: kwadrat
PODSTAWA: metal malowany proszkowo
WYSOKOŚĆ: 38 cm , 45 cm

CUBIK drewniany stolik kawowy na metalowej podstawie

Drewniany stolik kawowy z kolekcji Cubik to minimalistyczny mebel, który będzie praktycznym rozwiązaniem w niewielkich wnętrzach. Prosta forma ławy Cubik uwydatnia bogatą i niepowtarzalną strukturę drewna. Wybierając dwa stoliki, tworzymy zgrany duet, który po rozsunięciu zapewni nam większą przestrzeń. 

Blat ławy dębowej Cubik

Blat ławy Cubik jest wykonany z 2-centymetrowego drewna dębowego w 3 klasach do wyboru:

 • KLASA RUSTIC to idealny wybór dla miłośników industrialnych klimatów. Takie drewno charakteryzują różnorodne sęki, spękania w różnym natężeniu, które wypełniamy na czarno żywicą, aby podkreślić charakter użytego materiału. Elementy te nie wpływają na trwałość i stabilność drewna, a świadczą jedynie o jego naturalności.
 • KLASA NATURA to wybór pośredni między klasą rustic a select. Drewno posiada sęki wrośnięte, drobne spękania w mniejszym natężeniu oraz dębowe wypełnienia idealne dla osób, które są zwolennikami bardziej "stonowanych" mebli.
 • KLASA SELECT to idealny wybór dla osób, które nie przepadają za rzucającymi się w oczy sękami i wypełnieniami drewna. Decydując się na tą klasę należy mieć na uwadze fakt, że mogą się tu pojawić sęki ołówkowe do 1 cm oraz drobne wypełnienia dębowe.

We wszystkich wymienionych klasach mogą pojawić się przebarwienia, różnice kolorystyczne oraz usłojenia pomiędzy deskami, błyszcz, co nadaje niepowtarzalny charakter każdemu blatu drewnianemu.

Blat zabezpieczony jest standardowo woskiem olejnym firmy OSMO 3065. Oprócz wosku olejnego transparentnego posiadamy w ofercie również inne wybarwienia drewna. 

Przed zakupem zachęcamy do zapoznania się z kartą produktu, w której zawarte są ważne informacje na temat mebli drewnianych.

Ława Cubik występuje w 2 rozmiarach i 2 wysokościach, dzięki czemu można z nich utworzyć praktyczny komplet. Mniejszy stolik kawowy można z łatwością wsunąć pod większy stolik, aby oszczędzić miejsce w salonie. 

 

Ława dębowa Cubik z piaskowanym blatem 

Blat ławy dębowej Cubik może również zostać wypiaskowany. Piaskowanie blatu nadaje mu charakterystyczny „postarzany” wygląd, rzeźbiąc w nim strukturę wzdłuż słojów i bardzo pogłębiając strukturę drewna. Sęki oraz pęknięcia w blatach piaskowanych nie posiadają czarnych wypełnień tak jak w przypadku standardowych blatów. 

 

Nogi ławy dębowej Cubik 

Podstawa ławy drewnianej Cubik została wykonana z metalowego profila o przekroju 2,5 na 2,5 cm. Podstawa pomalowana jest metodą proszkową na kolor czarny (Ral Classic symbol 9005), aby stworzyć efektowne i trwałe wykończenie. Istnieje również możliwość wyboru dowolnego koloru z palety Ral Classic.
 

Pozostałe meble z kolekcji Cubik

Doskonałym uzupełnieniem konsolki dębowej Cubik w Twoim salonie będzie konsolka drewniana oraz drewniany pomocnik z tej samej kolekcji. 
 

W razie wątpliwości zapraszamy do skorzystania z opcji "zapytaj o produkt".