+ 48 884 - 867 - 484

CUBIK konsolka z dębowym blatem i metalowymi nogami

 
Konsolka Cubik to prosty i minimalistyczny mebel, który doskonale wpisze się w niejedno wnętrze. Jest to praktyczny mebel do przedpokoju ze względu na fakt, że zajmuje niewiele miejsca. Z powodzeniem sprawdzi się również w roli toaletki w sypialni w stylu loftowym, a także jako stolik za sofą w przestronnym salonie. Może również posłużyć do eksponowania elementów dekoracyjnych w Twoim domu, takich jak obrazy, lustra, zegary czy kompozycje kwiatowe. 
 • Obserwuj produkt:
 • Producent: Remo Meble

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 2 165,00 zł brutto
 • Czas realizacji: 10 - 12 tygodni
 • 2 294,00 zł
 • szt.
 • Płatność gotówką, Płatność przelewem, Przelewy24, Płatności Ratalne i odroczone
 • Szybkie płatności Blik.
 • Sprawdź raty

 

Przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (podstawa prawna art. 38 pkt 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta).

Cubik konsolka z dębowym blatem

KOLOR DREWNA:
BLAT: lity dąb 2 cm
KSZTAŁT BLATU: prostokąt
PODSTAWA: metal malowany proszkowo
WYSOKOŚĆ: 75 cm

Cubik loftowa konsolka z dębowym blatem i metalowymi nogami 

Konsolka drewniana Cubik to prosty i minimalistyczny mebel, który doskonale wpisze się w niejedno wnętrze. Jest to praktyczny mebel do przedpokoju ze względu na fakt, że zajmuje niewiele miejsca. Z powodzeniem sprawdzi się również w roli toaletki w sypialni w stylu loftowym, a także jako stolik za sofą w przestronnym salonie. Może również posłużyć do eksponowania elementów dekoracyjnych w Twoim domu, takich jak obrazy, lustra, zegary czy kompozycje kwiatowe. 
 

Blat konsolki dębowej Cubik 

Prosta forma konsolki podkreśla i uwydatnia bogatą i niepowtarzalną strukturę drewna. Blat konsolki Cubik jest wykonany z 2-centymetrowego drewna dębowego w stylu rustykalnym. Blat drewniany ma naturalne cechy drewna takie jak: sęki, pęknięcia, przebarwienia, błyszcze w różnym natężeniu, które nie wpływają na trwałość i stabilność drewna, a świadczą jedynie o jego naturalności. Sęki oraz naturalne pęknięcia wypełnione są czarną żywicą, co nadaje niepowtarzalny charakter każdemu blatu drewnianemu.

Blat zabezpieczony jest standardowo woskiem olejnym firmy OSMO 3065. Oprócz wosku olejnego transparentnego posiadamy w ofercie również inne wybarwienia drewna. 

Przed zakupem zachęcamy do zapoznania się z kartą produktu, w której zawarte są ważne informacje na temat mebli drewnianych.

 

Konsolka dębowa Cubik z piaskowanym blatem 

Blat konsolki dębowej Cubik może również zostać wypiaskowany. Piaskowanie blatu nadaje mu szlachetny „postarzany” wygląd, rzeźbiąc w nim strukturę wzdłuż słojów i bardzo pogłębiając strukturę drewna. Blaty piaskowane nie posiadają czarnych wypełnień sęków czy pęknięć tak jak w przypadku standardowych blatów. 

 

Podstawa konsolki dębowej Cubik

Podstawa konsolki została wykonana z metalowego profila o przekroju 2,5 na 2,5 cm. Podstawa pomalowana jest metodą proszkową na kolor czarny (Ral Classic symbol 9005). Istnieje również możliwość wyboru dowolnego koloru z palety Ral Classic.
 

Pozostałe meble z kolekcji Cubik

Doskonałym uzupełnieniem konsolki dębowej Cubik w Twoim salonie będzie ława drewniana oraz drewniany pomocnik z tej samej kolekcji. 
 

W razie wątpliwości zapraszamy do skorzystania z opcji "zapytaj o produkt".