+ 48 884 - 867 - 484

ZESTAW ŁAW – funkcjonalność oraz współczesny akcent w Twoim wnętrzu

 

Zestaw ław to doskonała alternatywa dla jednej dużej ławy w wielu przypadkach. Po pierwsze w sytuacji, kiedy szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci oszczędzić miejsce w małych mieszkaniach lub domach, ponieważ poszczególne stoliki można wsunąć jeden pod drugi, tworząc jedną zgrabną całość. Po drugie, mniejsze stoliki są również łatwe do przenoszenia - można je przechowywać w innym miejscu, gdy nie są używane. Po trzecie, można je również oddzielić i używać niezależnie w różnych miejscach w całym domu. Co więcej, pomijając względy funkcjonalne, stoliki kawowe w zestawie nadają nowoczesny i minimalistyczny wygląd wnętrzom – to współczesny akcent dla twojego salonu.

 

KONFIGURACJE

Zestaw stolików kawowych, zwykle składa się z dużego stolika kawowego oraz mniejszego stolika bocznego. Stoliki można ustawić na różne sposoby, aby zaspokoić różne potrzeby. W naszej ofercie posiadamy zestawy, w których mniejszy stolik możesz schować całkowicie pod większym, aby maksymalnie oszczędzić miejsce jak np. Cubik i Moon.  Z kolei kolekcje takie jak Stone, Calipso, Messi to przykłady zestawów, w których ławy jedynie zachodzą na siebie, tworząc ciekawy centralny punkt pokoju i zajmują mniej miejsca niż tradycyjny jeden duży stolik kawowy.

 

KSZTAŁTY, ROZMIARY, MATERIAŁY

Zestawy ław są dostępne w różnych kształtach, rozmiarach i materiałach, co czyni je idealnym dodatkiem do każdego stylu przestrzeni.

W naszej szerokiej gamie kształtów znajdziesz następujące kształty stoliczków:

A także kształty bardziej oryginalne:

 

Drewniane stoliki (Calipso, Cubik, Bacari) wnoszą tradycyjny urok, ocieplając wnętrza. Podczas gdy stoliki z blatem ze spieku kwarcowego (Diore, Moon, Messi) zapewniają nowoczesną elegancję.

 

Bez względu na materiał, rozmiar, kształt i kolor, zestaw stolików kawowych z pewnością ożywi Twój salon!

 

Kupowanie kilku stolików kawowych może wydawać się sprzeczne z logiką, gdy nie masz pewności, czy masz miejsce na jeden. Ale zestaw stolików kawowych to jeden z niewielu przypadków, w których więcej znaczy tak naprawdę mniej. Możliwość dostosowania mebli do własnych potrzeb to jeden z najlepszych sposobów na to, by mały salon zawsze wydawał się świeży i użyteczny. Dodatkowe punkty za świetny wygląd!

Polecane produkty

MOON okrągły stoliczek kawowy ze spiekiem kwarcowym

MOON okrągły stoliczek kawowy ze spiekiem kwarcowym

Okrągły stolik kawowy Moon elegancko prezentuje się zarówno oddzielnie, jak i w parze, nie zajmując przy tym zbyt dużo miejsca. Stylowe połą...
MESSI nowoczesny stolik kawowy z ceramicznym blatem

MESSI nowoczesny stolik kawowy z ceramicznym blatem

Messi to stolik kawowy o dużym potencjale aranżacyjnym, pasujący zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Spiekowy blat stolika sp...
CUBIK drewniany stolik kawowy na metalowej podstawie

CUBIK drewniany stolik kawowy na metalowej podstawie

Drewniany stolik kawowy z kolekcji Cubik to minimalistyczny mebel, który będzie praktycznym rozwiązaniem w niewielkich wnętrzach. Prosta for...