+ 48 884 - 867 - 484

SOHO WOOD okrągły dębowy stolik kawowy z drewnianymi nóżkami

Zainspirowany skandynawską prostotą stolik drewniany Soho Wood z drewnianymi nogami to elegancka i piękna propozycja, która z pewnością doda klasy pomieszczeniu, w którym się znajduje. Stanowi świetny centralny element pokoju i po prostu przyjemnie się na niego patrzy. 

  • 2 296,00 zł
  • szt.
  • Płatność gotówką, Płatność przelewem, Przelewy24, Płatności Ratalne i odroczone
  • Szybkie płatności Blik.
  • Sprawdź raty

 

Przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (podstawa prawna art. 38 pkt 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta).

Soho Wood okrągły dębowy stolik kawowy

KOLOR DREWNA:
KRAWĘDŹ BLATU:
BLAT: naturalny dąb 4 cm
KSZTAŁT BLATU: koło
PODSTAWA: noga drewniana
WYSOKOŚĆ: 36 cm, 42 cm, 48 cm

SOHO Wood elegancki stolik kawowy z litego dębu z drewnianymi nogami

Zainspirowany skandynawską prostotą stolik drewniany Soho Wood z drewnianymi nogami to elegancka i piękna propozycja, która z pewnością doda klasy pomieszczeniu, w którym się znajduje. Stanowi świetny centralny element pokoju i po prostu przyjemnie się na niego patrzy. 

Blat ławy dębowej Soho Wood

Blat ławy Soho jest wykonany z 4-centymetrowego drewna dębowego w stylu rustykalnym. Blat drewniany posiada naturalne cechy drewna takie jak: sęki, pęknięcia, przebarwienia, błyszcze w różnym natężeniu, które nie wpływają na trwałość i stabilność drewna, a świadczą jedynie o jego naturalności. Sęki oraz naturalne pęknięcia wypełnione są czarną żywicą, co nadaje niepowtarzalny charakter każdemu blatu drewnianemu i pięknie współgra z czernią metalowych nóżek.

Blat zabezpieczony jest standardowo olejowoskiem firmy OSMO 3065. Oprócz olejowosku transparentnego posiadamy w ofercie również inne wybarwienia drewna.

Blat ławy dębowej Soho występuje w 3 kształtach: prostokąt, kwadrat oraz koło w szerokiej gamie rozmiarów. 

Przed zakupem zachęcamy do zapoznania się z kartą produktu, w której zawarte są ważne informacje na temat mebli drewnianych.

Krawędź blatu dębowego ławy Soho Wood

Blat dębowy prostokątny i okrągły standardowo posiada prostą krawędź. W naszej ofercie znajdują się również inne opcje wykończenia krawędzi blatów o kształcie prostokąta i kwadratu: 

  • podcięcie od góry (tylko wzdłuż blatu) 
  • podcięcie od dołu (wzdłuż i w poprzek blatu) 
  • podcięcie od dołu trapezowe (wzdłuż i w poprzek blatu)
  • podcięcie od góry z falą (tylko wzdłuż blatu) 
  • podcięcie głębokie (wzdłuż i w poprzek blatu)

Blaty dębowe okrągłe oprócz prostej krawędzi mogą również posiadać podcięcie głębokie CNC

Ława dębowa Soho Wood z piaskowanym blatem 

Blat ławy dębowej Soho może również zostać wypiaskowany. Piaskowanie blatu nadaje mu charakterystyczny „postarzany” wygląd, rzeźbiąc w nim strukturę wzdłuż słojów i bardzo pogłębiając strukturę drewna. Sęki oraz pęknięcia w blatach piaskowanych nie posiadają czarnych wypełnień tak jak w przypadku standardowych blatów. 

Drewniane nogi ławy Soho Wood 

Nogi ławy Soho zostały wykonane z litego drewna dębowego o grubości 4 cm, co zapewnia solidne podparcie dla drewnianego blatu. Nogi mocowane są za pomocą metalowej nawy w kolorze czarnym pod blatem. Umieszczone są na rogach blatu, nie wystając poza obręb blatu.  
 

Pozostałe meble z kolekcji Soho Wood

W skład kolekcji drewnianej Soho wchodzi również elegancki stół z drewnianymi nogami.
 
 

W razie wątpliwości zapraszamy do skorzystania z opcji "zapytaj o produkt".