+ 48 884 - 867 - 484

MORE drewniana ława z podstawą o kształcie stożka

Oryginalny kształt podstawy oraz głębokie podcięcie krawędzi blatu dębowego to cechy rozpoznawcze ekskluzywnego stolika kawowego More. Drewniane stoliki kawowe to doskonały wybór dla osób, które cenią unikatowe wzory w formie sęków i słojów. Naturalne cechy drewna oraz piękna podstawa w kształcie stożka wpływają na jedyny w swoim rodzaju design ławy.

  • 2 663,00 zł
  • szt.
  • Płatność gotówką, Płatność przelewem, Przelewy24, Płatności Ratalne i odroczone
  • Szybkie płatności Blik.
  • Sprawdź raty

 

Przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (podstawa prawna art. 38 pkt 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta).

MORE drewniana ława

KOLOR DREWNA:
KRAWĘDŹ BLATU:
KOLOR PODSTAWY:
KLASA DREWNA:
BLAT: naturalny dąb 4 cm
KSZTAŁT BLATU: koło
PODSTAWA: metal malowany proszkowo
WYSOKOŚĆ: 42 cm, 48 cm

MORE dębowy stolik kawowy z podstawą o kształcie stożka

Oryginalny kształt podstawy oraz głębokie podcięcie krawędzi blatu dębowego to cechy rozpoznawcze ekskluzywnego stolika kawowego More. Drewniane stoliki kawowe to doskonały wybór dla osób, które cenią unikatowe wzory w formie sęków i słojów. Naturalne cechy drewna oraz piękna podstawa w kształcie stożka wpływają na jedyny w swoim rodzaju design ławy.

Blat ławy dębowej More

Blat ławy More jest wykonany z 4-centymetrowego w 3 klasach do wyboru:

  • KLASA RUSTIC to idealny wybór dla miłośników industrialnych klimatów. Takie drewno charakteryzują różnorodne sęki, spękania w różnym natężeniu, które wypełniamy na czarno żywicą, aby podkreślić charakter użytego materiału. Elementy te nie wpływają na trwałość i stabilność drewna, a świadczą jedynie o jego naturalności.
  • KLASA NATURA to wybór pośredni między klasą rustic a select. Drewno posiada sęki wrośnięte, drobne spękania w mniejszym natężeniu oraz dębowe wypełnienia idealne dla osób, które są zwolennikami bardziej "stonowanych" mebli.
  • KLASA SELECT to idealny wybór dla osób, które nie przepadają za rzucającymi się w oczy sękami i wypełnieniami drewna. Decydując się na tą klasę należy mieć na uwadze fakt, że mogą się tu pojawić sęki ołówkowe do 1 cm oraz drobne wypełnienia dębowe.

We wszystkich wymienionych klasach mogą pojawić się przebarwienia, różnice kolorystyczne oraz usłojenia pomiędzy deskami, błyszcz, co nadaje niepowtarzalny charakter każdemu blatu drewnianemu.

Blat zabezpieczony jest standardowo olejowoskiem firmy OSMO 3065. Oprócz olejowosku transparentnego posiadamy w ofercie również inne wybarwienia drewna.

Blat ławy dębowej More ma kształt koła w 5 rozmiarach do wyboru. 

Przed zakupem zachęcamy do zapoznania się z kartą produktu, w której zawarte są ważne informacje na temat mebli drewnianych.

Krawędź blatu dębowego stolika More

Krawędź blatu dębowego ma głębokie podcięcie, co nadaje jej lekkości i delikatnego wyglądu.

Ława dębowa More z piaskowanym blatem 

Blat ławy dębowej More może również zostać wypiaskowany. Piaskowanie blatu nadaje mu charakterystyczny „postarzany” wygląd, rzeźbiąc w nim strukturę wzdłuż słojów i bardzo pogłębiając strukturę drewna. Sęki oraz pęknięcia w blatach piaskowanych nie posiadają czarnych wypełnień tak jak w przypadku standardowych blatów. 

Podstawa ławy dębowej More 

Podstawa stolika kawowego More wykonana jest z blachy walcowanej o grubości 2 mm w kształcie stożka. Standardowo podstawa malowana jest proszkowo na kolor czarny Ral Classic (9005) z widoczną strukturą lub kolor szary (RAL 7043), aby zapewnić trwałe i estetyczne wykończenie. Jednakże istnieje możliwość wyboru dowolnego koloru podstawy z palety Ral Classic, aby zapewnić maksymalne dopasowanie mebla do wnętrza. 

Pozostałe meble z kolekcji More

Stolik kawowy More występuje również w opcji z blatem spiekowym
 

W razie wątpliwości zapraszamy do skorzystania z opcji "zapytaj o produkt".