+ 48 884 - 867 - 484

CALIPSO okrągły stolik kawowy z litego dębu z metalowymi nogami

Okrągły drewniany stolik kawowy Calipso to świetny wybór dla wszystkich tych, którzy cenią sobie oryginalność. Unikatowe wzory w formie sęków i słojów wpływają na jedyny w swoim rodzaju design ławy, a także potwierdzają naturalne pochodzenie materiału do produkcji mebli. Okrągły kształt oraz głębokie podcięcie krawędzi blatu nadają ławie lekkości i elegancji.  

  • 2 472,00 zł
  • szt.
  • Płatność gotówką, Płatność przelewem, Przelewy24, Płatności Ratalne i odroczone
  • Szybkie płatności Blik.
  • Sprawdź raty

 

Przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (podstawa prawna art. 38 pkt 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta).

Calipso ława okrągła z dębowym blatem

KOLOR DREWNA:
KRAWĘDŹ BLATU:
KOLOR PODSTAWY:
BLAT: głębokie podcięcie, naturalny dąb 4 cm
KSZTAŁT BLATU: koło
PODSTAWA: metal malowany proszkowo
WYSOKOŚĆ: 36 cm, 42 cm, 48 cm

CALIPSO okrągły stolik kawowy z litego dębu z metalowymi nogami

Drewniany stolik kawowy Calipso z okrągłym blatem to świetny wybór dla wszystkich tych, którzy cenią sobie oryginalność. Unikatowe wzory w formie sęków i słojów wpływają na jedyny w swoim rodzaju design ławy, a także potwierdzają naturalne pochodzenie materiału do produkcji mebli. Okrągły kształt oraz głębokie podcięcie krawędzi blatu nadają ławie lekkości i elegancji.  

Blat ławy dębowej Calipso

Blat ławy Calipso jest wykonany z 4-centymetrowego drewna dębowego w stylu rustykalnym. Blat drewniany posiada naturalne cechy drewna takie jak: sęki, pęknięcia, przebarwienia, błyszcze w różnym natężeniu, które nie wpływają na trwałość i stabilność drewna, a świadczą jedynie o jego naturalności. Sęki oraz naturalne pęknięcia wypełnione są czarną żywicą, co nadaje niepowtarzalny charakter każdemu blatu drewnianemu i pięknie współgra z czernią metalowych nóżek.

Blat zabezpieczony jest standardowo olejowoskiem firmy OSMO 3065. Oprócz olejowosku transparentnego posiadamy w ofercie również inne wybarwienia drewna.

Blat ławy dębowej Calipso występuje w 3 wysokościach i wielu rozmiarach do wyboru. 

Przed zakupem zachęcamy do zapoznania się z kartą produktu, w której zawarte są ważne informacje na temat mebli drewnianych.

Krawędź blatu dębowego stolika Calipso

Blat dębowy o kształcie poduszki i koła posiadają krawędź z głębokim podcięciem, co nadaje im lekkości i delikatnego wyglądu.

Okrągła ława dębowa Calipso z piaskowanym blatem 

Blat ławy dębowej Calipso może również zostać wypiaskowany. Piaskowanie blatu nadaje mu charakterystyczny „postarzany” wygląd, rzeźbiąc w nim strukturę wzdłuż słojów i bardzo pogłębiając strukturę drewna. Sęki oraz pęknięcia w blatach piaskowanych nie posiadają czarnych wypełnień w przeciwieństwie do standardowych blatów. 

Nogi okrągłej ławy dębowej Calipso 

Nogi ławy Calipso zostały wykonane z blachy o grubości 8 mm, co zapewnia solidne podparcie dla drewnianego blatu. Nogi zostały pomalowane proszkowo na kolor czarny RAL (9005), aby zapewnić trwałe i estetyczne wykończenie. Istnieje również możliwość wyboru dowolnego koloru z palety Ral Classic.

Pozostałe meble z kolekcji Calipso

W skład kolekcji drewnianej Calipso wchodzi również elegancki stół z blatem w kształcie beczki z głębokim podcięciem. 
 
 

W razie wątpliwości zapraszamy do skorzystania z opcji "zapytaj o produkt".