+ 48 884 - 867 - 484

CALIPSO okrągły stolik kawowy z litego dębu z metalowymi nogami

Okrągły drewniany stolik kawowy Calipso to świetny wybór dla wszystkich tych, którzy cenią sobie oryginalność. Unikatowe wzory w formie sęków i słojów wpływają na jedyny w swoim rodzaju design ławy, a także potwierdzają naturalne pochodzenie materiału do produkcji mebli. Okrągły kształt oraz głębokie podcięcie krawędzi blatu nadają ławie lekkości i elegancji.  

  • 2 472,00 zł
  • szt.
  • Płatność gotówką, Płatność przelewem, Przelewy24, Płatności Ratalne i odroczone
  • Szybkie płatności Blik.
  • Sprawdź raty

 

Przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (podstawa prawna art. 38 pkt 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta).

Calipso ława okrągła z dębowym blatem

KOLOR DREWNA:
KRAWĘDŹ BLATU:
KOLOR PODSTAWY:
KLASA DREWNA:
BLAT: głębokie podcięcie, naturalny dąb 4 cm
KSZTAŁT BLATU: koło
PODSTAWA: metal malowany proszkowo
WYSOKOŚĆ: 36 cm, 42 cm, 48 cm

CALIPSO okrągły stolik kawowy z litego dębu z metalowymi nogami

Drewniany stolik kawowy Calipso z okrągłym blatem to świetny wybór dla wszystkich tych, którzy cenią sobie oryginalność. Unikatowe wzory w formie sęków i słojów wpływają na jedyny w swoim rodzaju design ławy, a także potwierdzają naturalne pochodzenie materiału do produkcji mebli. Okrągły kształt oraz głębokie podcięcie krawędzi blatu nadają ławie lekkości i elegancji.  

Blat ławy dębowej Calipso

Blat okrągłej ławy drewnianej Calipso jest wykonany z 4-centymetrowego drewna dębowego w 3 klasach do wyboru:

  • KLASA RUSTIC to idealny wybór dla miłośników industrialnych klimatów. Takie drewno charakteryzują różnorodne sęki, spękania w różnym natężeniu, które wypełniamy na czarno żywicą, aby podkreślić charakter użytego materiału. Elementy te nie wpływają na trwałość i stabilność drewna, a świadczą jedynie o jego naturalności.
  • KLASA NATURA to wybór pośredni między klasą rustic a select. Drewno posiada sęki wrośnięte, drobne spękania w mniejszym natężeniu oraz dębowe wypełnienia idealne dla osób, które są zwolennikami bardziej "stonowanych" mebli.
  • KLASA SELECT to idealny wybór dla osób, które nie przepadają za rzucającymi się w oczy sękami i wypełnieniami drewna. Decydując się na tą klasę należy mieć na uwadze fakt, że mogą się tu pojawić sęki ołówkowe do 1 cm oraz drobne wypełnienia dębowe.

We wszystkich wymienionych klasach mogą pojawić się przebarwienia, różnice kolorystyczne oraz usłojenia pomiędzy deskami, błyszcz, co nadaje niepowtarzalny charakter każdemu blatu drewnianemu.

Blat zabezpieczony jest standardowo olejowoskiem firmy OSMO 3065. Oprócz olejowosku transparentnego posiadamy w ofercie również inne wybarwienia drewna.

Blat ławy dębowej Calipso występuje w 3 wysokościach i wielu rozmiarach do wyboru. 

Przed zakupem zachęcamy do zapoznania się z kartą produktu, w której zawarte są ważne informacje na temat mebli drewnianych.

Krawędź blatu dębowego stolika Calipso

Blat dębowy o kształcie poduszki i koła posiadają krawędź z głębokim podcięciem, co nadaje im lekkości i delikatnego wyglądu.

Okrągła ława dębowa Calipso z piaskowanym blatem 

Blat ławy dębowej Calipso może również zostać wypiaskowany. Piaskowanie blatu nadaje mu charakterystyczny „postarzany” wygląd, rzeźbiąc w nim strukturę wzdłuż słojów i bardzo pogłębiając strukturę drewna. Sęki oraz pęknięcia w blatach piaskowanych nie posiadają czarnych wypełnień w przeciwieństwie do standardowych blatów. 

Nogi okrągłej ławy dębowej Calipso 

Nogi ławy Calipso zostały wykonane z blachy o grubości 8 mm, co zapewnia solidne podparcie dla drewnianego blatu. Nogi zostały pomalowane proszkowo na kolor czarny RAL (9005), aby zapewnić trwałe i estetyczne wykończenie. Istnieje również możliwość wyboru dowolnego koloru z palety Ral Classic.

Pozostałe meble z kolekcji Calipso

W skład kolekcji drewnianej Calipso wchodzi również elegancki stół z blatem w kształcie beczki z głębokim podcięciem. 
 
 

W razie wątpliwości zapraszamy do skorzystania z opcji "zapytaj o produkt".