+ 48 884 - 867 - 484

Eleganckie stoły drewniane rekomendowane osobom szczególnie ceniącym luksus

 

Stół jest w pewnym sensie wizualną wizytówką salonu lub jadalni. Jego solidność i funkcjonalność jest bardzo ważna, ale niemniej istotny jest także wygląd mebla i to jak się prezentuje na tle innych elementów wyposażenia wnętrza. W przypadku stołów drewnianych nie powinno to stanowić problemu. Dlaczego? Przede wszystkim drewno to uniwersalny i ponadczasowy materiał, zawsze modny i zawsze dopasowany do zróżnicowanych trendów aranżacyjnych.

Dostępne także u nas eleganckie stoły drewniane do salonów i jadalni to z jednej strony szacunek do klasyki i sprawdzonych rozwiązań, z drugiej to odpowiedź na oczekiwania klientów patrzących w przyszłość. Pod tym względem dobrym przykładem są stoły drewniane z kolekcji SOHO, cechujące się połączeniem klasycznego drewnianego blatu z metalowym stelażem, co nadaje nieco industrialnego charakteru. Inne luksusowe wyroby to:

  • stoły Velar, które przekonają miłośników łączenia elegancji z odważną i nieszablonową formą,
  • stoły Scarlet lub Bakari – to natomiast kompromis pomiędzy nowoczesnym designem i funkcjonalnością, a także dowód na to, że masywny drewniany blat świetnie się komponuje z metalowym stelażem o oryginalnym kształcie.

Zaprojektuj wymarzony stół

Luksus, szyk i elegancja mogą mieć różne odcienie, często jest to bardzo indywidualne pojęcie. Chcąc mieć salon lub kuchnię urządzoną w wyrafinowany i kunsztowny sposób, warto trzymać rękę na pulsie i mieć wpływ także na umeblowanie pomieszczenia.

Wielu producentów i dystrybutorów mebli, w tym także nasza firma ściśle współpracuje z klientem, biorąc pod uwagę jego sugestie na temat rozmiarów, kolorystyki i wykończenia krawędzi stołów, a nawet sam projekt. W końcu eleganckie stoły to nie tylko stoły wykonane według najwyższych standardów i stylistycznie dopasowane do nowoczesnych lub klasycznych aranżacji, ale to również meble, przy których zarówno Ty, jak i Twoi goście poczują się wyjątkowo.