+ 48 884 - 867 - 484

LOFT stół dębowy z metalowymi nogami w stylu industrialnym 

Stół dębowy Loft łączy charakterystyczne rustykalne drewno ze stalowymi nogami w stylu industrialnym, tworząc wyrazisty i pełen charakteru mebel. Stół Loft to propozycja szyta na miarę dzięki szerokiej gamie rozmiarów, kolorów i możliwości rozbudowy. Wybierając stół Loft, możesz być pewien, że idealnie wpasuje się on do metrażu Twojego pomieszczenia, wprowadzając surowy klimat industrialnego stylu.

 • Producent: Remo Meble

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 8 667,00 zł brutto
 • Czas realizacji: 8-12 tygodni
 • 9 187,00 zł
 • szt.
 • Płatność gotówką, Płatność przelewem, Przelewy24, Płatności Ratalne i odroczone
 • Szybkie płatności Blik.
 • Sprawdź raty

 

Przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (podstawa prawna art. 38 pkt 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta).

STÓŁ LOFT

KOLOR DREWNA:
BLAT: naturalny dąb 4 cm
KSZTAŁT BLATU: prostokąt
PODSTAWA: metal malowany proszkowo
WYSOKOŚĆ: 75 cm
MOŻLIWOŚĆ ROZKŁADANIA: Tak

LOFT stół dębowy z metalowymi nogami w stylu industrialnym 

Stół dębowy Loft łączy charakterystyczne rustykalne drewno ze stalowymi nogami w stylu industrialnym, tworząc wyrazisty i pełen charakteru mebel. Stół Loft to propozycja szyta na miarę dzięki szerokiej gamie rozmiarów, kolorów i możliwości rozbudowy. Wybierając stół Loft, możesz być pewien, że idealnie wpasuje się on do metrażu Twojego pomieszczenia, wprowadzając surowy klimat industrialnego stylu.

Blat stołu dębowego Loft

Blat stołu Loft jest wykonany z 4-centymetrowego drewna dębowego w stylu rustykalnym. Blat drewniany posiada naturalne cechy drewna takie jak: sęki, pęknięcia, przebarwienia, błyszcze, które nie wpływają na trwałość i stabilność drewna, a świadczą jedynie o jego naturalności. Sęki oraz naturalne pęknięcia wypełnione są czarną żywicą, co nadaje niepowtarzalny charakter każdemu blatu drewnianemu.

Blat zabezpieczony jest standardowo olejowoskiem firmy OSMO 3065. Oprócz olejowosku transparentnego posiadamy w ofercie również inne wybarwienia drewna.

Blat stołu dębowego Loft występuje zarówno w wersji nierozkładanej, jak i z dokładkami w szerokiej gamie rozmiarów. Wybór odpowiedniego stołu to nie lada wyzwanie. Zapraszamy na naszego bloga, gdzie dowiesz się, jaka jest optymalna długość stołu i ile miejsca potrzeba, aby wygodnie przy nim usiąść.

Przed zakupem zachęcamy do zapoznania się z kartą produktu, w której zawarte są ważne informacje na temat mebli drewnianych.

Krawędź blatu dębowego 

Blat dębowy prostokątny standardowo posiada prostą krawędź. W naszej ofercie znajdują się również inne opcje wykończenia krawędzi blatów o kształcie prostokąta: 

 • podcięcie od góry (tylko wzdłuż blatu) 
 • podcięcie od dołu (wzdłuż i w poprzek blatu) 
 • podcięcie od dołu trapezowe (wzdłuż i w poprzek blatu)
 • podcięcie od góry z falą (tylko wzdłuż blatu) 
 • podcięcie głębokie (wzdłuż i w poprzek blatu)

Blaty dębowe mogą również posiadać podcięcie głębokie. Koszt podcięcia głębokiego jest kalkulowany w indywidualnej wycenie.

Stół dębowy Loft z piaskowanym blatem 

Blat stołu dębowego Loft może również zostać wypiaskowany, co jeszcze bardziej uwydatni jego surowy charakter. Piaskowanie blatu nadaje mu charakterystyczny „postarzany” wygląd, rzeźbiąc w nim strukturę wzdłuż słojów i bardzo pogłębiając strukturę drewna. Sęki czy pęknięcia nie posiadają czarnych wypełnień tak jak w przypadku standardowych blatów. 

Nogi stołu dębowego Loft

Drewniany blat stołu Loft spoczywa na dwóch solidnych nogach w kształcie litery A, wykonanych z blachy o grubości 10 mm. Nogi stołu pomalowane są metodą proszkową na kolor czarny (Ral Classic symbol 9005), aby stworzyć efektowne i trwałe wykończenie. Istnieje również możliwość wyboru dowolnego koloru z palety Ral Classic. 

Loft stół dębowy rozkładany 

Stół drewniany Loft występuje również w opcji rozkładanej — z 1 lub 2 wkładkami po 45 cm, lub 60 cm. W ten sposób możemy zwiększyć powierzchnię użytkową naszego stołu, a kiedy ich nie potrzebujemy, możemy je zdemontować. Należy pamiętać, że zakup wkładki możliwy jest jedynie podczas zakupu stołu. Stoły bez funkcji rozkładania, nie posiadają specjalnych mechanizmów do jej późniejszego zamontowania. 
 
Stół o kształcie prostokąta rozkłada się poprzez dołożenie wkładki / wkładek na szczycie stołu. Stół rozkładany prostokątny wykonany jest z jednego kawałka drewna (do długości 440 cm), więc rysunek usłojenia przechodzi płynnie pomiędzy blatem i wkładkami, tworząc całość.
 
Jest to funkcja rozkładania okazjonalnego, ponieważ wkładki po demontażu przechowujemy poza stołem. Dzięki temu stół zarówno przed i po rozłożeniu zachowuje swój oryginalny design. Ponadto stół nie zawiera oskrzyni co zapewnia komfort jego użytkowania. 
 
 
 

W razie wątpliwości zapraszamy do skorzystania z opcji "zapytaj o produkt".