+ 48 884 - 867 - 484

NESTO industrialny stół z dębowym blatem

Stół dębowy Nesto to propozycja dla miłośników minimalizmu oraz prostoty, w której stal i drewno tworzy zgrany duet. Kolekcja Udine stanowi idealny wybór do wnętrz industrialnych. Lity, dębowy blat ociepli nieco charakter wnętrza, a stalowa podstawa niczym wyprodukowana do warsztatu lub fabryki nada charakteru niejednej jadalni.

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: Remo Meble

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 6 246,00 zł brutto
 • Czas realizacji: 10 - 12 tygodni
 • 6 620,00 zł
 • szt.
 • Płatność gotówką, Płatność przelewem, Przelewy24, Płatności Ratalne i odroczone
 • Szybkie płatności Blik.
 • Sprawdź raty

 

Przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (podstawa prawna art. 38 pkt 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta).

STÓŁ NESTO

KOLOR DREWNA:
KRAWĘDŹ BLATU:
KOLOR PODSTAWY:
KLASA DREWNA:
BLAT: naturalny dąb 4 cm
KSZTAŁT BLATU: prostokąt
PODSTAWA: metal malowany proszkowo
WYSOKOŚĆ: 76 cm
MOŻLIWOŚĆ ROZKŁADANIA: Tak

Nesto stół dębowy do jadalni z metalowymi nogami

 
Stół dębowy Nesto to propozycja dla miłośników minimalizmu oraz prostoty, w której stal i drewno tworzy zgrany duet. Kolekcja Udine stanowi idealny wybór do wnętrz industrialnych. Lity, dębowy blat ociepli nieco charakter wnętrza, a stalowa podstawa niczym wyprodukowana do warsztatu lub fabryki nada charakteru niejednej jadalni.
 

Blat stołu dębowego Nesto

Blat stołu jest wykonany z 4-centymetrowego drewna dębowego w 3 klasach do wyboru:

 • KLASA RUSTIC to idealny wybór dla miłośników industrialnych klimatów. Takie drewno charakteryzują różnorodne sęki, spękania w różnym natężeniu, które wypełniamy na czarno żywicą, aby podkreślić charakter użytego materiału. Elementy te nie wpływają na trwałość i stabilność drewna, a świadczą jedynie o jego naturalności.
 • KLASA NATURA to wybór pośredni między klasą rustic a select. Drewno posiada sęki wrośnięte, drobne spękania w mniejszym natężeniu oraz dębowe wypełnienia idealne dla osób, które są zwolennikami bardziej "stonowanych" mebli.
 • KLASA SELECT to idealny wybór dla osób, które nie przepadają za rzucającymi się w oczy sękami i wypełnieniami drewna. Decydując się na tą klasę należy mieć na uwadze fakt, że mogą się tu pojawić sęki ołówkowe do 1 cm oraz drobne wypełnienia dębowe.

We wszystkich wymienionych klasach mogą pojawić się przebarwienia, różnice kolorystyczne oraz usłojenia pomiędzy deskami, błyszcz, co nadaje niepowtarzalny charakter każdemu blatu drewnianemu.

Blat zabezpieczony jest standardowo olejowoskiem firmy OSMO 3065. Oprócz olejowosku transparentnego posiadamy w ofercie również inne wybarwienia drewna. Przed zakupem zachęcamy do zapoznania się z kartą produktu, w której zawarte są ważne informacje na temat mebli drewnianych.

Podstawa stołu dębowego Nesto

Podstawa stołu została wykonana z metalowego profila o wymiarach 10 × 4 cm i umieszczona jest wzdłuż blatu. Krawędź blatu i nogi licują się ze sobą. Podstawa stołu pomalowana jest na kolor czarny (Ral Classic symbol 9005). Istnieje również możliwość wyboru dowolnego koloru metalowej podstawy z palety Ral Classic. 

Stół dębowy Nesto z piaskowanym blatem 

Piaskowanie blatu nadaje mu charakterystyczny „postarzany” wygląd, rzeźbiąc w nim strukturę wzdłuż słojów i bardzo pogłębiając strukturę drewna. Blaty piaskowane nie posiadają czarnych wypełnień sęków czy pęknięć tak jak w przypadku standardowych blatów. 

Nesto stół dębowy rozkładany 

Stół drewniany Nesto występuje również w opcji rozkładanej — z 1 lub 2 wkładkami po 45 cm, lub 60 cm. Stół rozkłada się poprzez dołożenie wkładki / wkładek na szczycie stołu, które zachowują ciągłość usłojenia. Jest to funkcja rozkładania okazjonalnego, ponieważ wkładki przechowujemy poza stołem. Dzięki temu stół zarówno przed, jak i po rozłożeniu zachowuje swój oryginalny design. Ponadto stół nie zawiera oskrzyni co zapewnia komfort jego użytkowania. 
 

Pozostałe meble z kolekcji Nesto

Doskonałym uzupełnieniem stołu dębowego w Twoim salonie będzie ława drewniana na metalowej nodze z tej samej kolekcji.