+ 48 884 - 867 - 484

NESTO industrialny stół z dębowym blatem

Stół dębowy Nesto to propozycja dla miłośników minimalizmu oraz prostoty, w której stal i drewno tworzy zgrany duet. Kolekcja Udine stanowi idealny wybór do wnętrz industrialnych. Lity, dębowy blat ociepli nieco charakter wnętrza, a stalowa podstawa niczym wyprodukowana do warsztatu lub fabryki nada charakteru niejednej jadalni.

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: Remo Meble

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 6 246,00 zł brutto
 • Czas realizacji: 10 - 12 tygodni
 • 6 620,00 zł
 • szt.
 • Płatność gotówką, Płatność przelewem, Przelewy24, Płatności Ratalne i odroczone
 • Szybkie płatności Blik.
 • Sprawdź raty

 

 

Przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (podstawa prawna art. 38 pkt 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta).

STÓŁ NESTO

KOLOR DREWNA:
BLAT: naturalny dąb 4 cm
KSZTAŁT BLATU: prostokąt
PODSTAWA: metal malowany proszkowo
WYSOKOŚĆ: 76 cm
MOŻLIWOŚĆ ROZKŁADANIA: Tak

Nesto stół dębowy do jadalni z metalowymi nogami

 
Stół dębowy Nesto to propozycja dla miłośników minimalizmu oraz prostoty, w której stal i drewno tworzy zgrany duet. Kolekcja Udine stanowi idealny wybór do wnętrz industrialnych. Lity, dębowy blat ociepli nieco charakter wnętrza, a stalowa podstawa niczym wyprodukowana do warsztatu lub fabryki nada charakteru niejednej jadalni.
 

Blat stołu dębowego Nesto

Blat stołu jest wykonany z 4-centymetrowego drewna dębowego w stylu rustykalnym. Blat drewniany posiada naturalne cechy drewna takie jak: sęki, pęknięcia, przebarwienia, błyszcze, które nie wpływają na trwałość i stabilność drewna, a świadczą jedynie o jego naturalności. Sęki oraz naturalne pęknięcia wypełnione są czarną żywicą, co nadaje niepowtarzalny charakter każdemu blatu drewnianemu. Blat zabezpieczony jest standardowo olejowoskiem firmy OSMO 3065. Oprócz olejowosku transparentnego posiadamy w ofercie również inne wybarwienia drewna. Przed zakupem zachęcamy do zapoznania się z kartą produktu, w której zawarte są ważne informacje na temat mebli drewnianych.

Podstawa stołu dębowego Nesto

Podstawa stołu została wykonana z metalowego profila o wymiarach 10 × 4 cm i umieszczona jest wzdłuż blatu. Krawędź blatu i nogi licują się ze sobą. Podstawa stołu pomalowana jest na kolor czarny (Ral Classic symbol 9005). Istnieje również możliwość wyboru dowolnego koloru metalowej podstawy z palety Ral Classic. 
 

Stół dębowy Nesto z piaskowanym blatem 

Piaskowanie blatu nadaje mu charakterystyczny „postarzany” wygląd, rzeźbiąc w nim strukturę wzdłuż słojów i bardzo pogłębiając strukturę drewna. Blaty piaskowane nie posiadają czarnych wypełnień sęków czy pęknięć tak jak w przypadku standardowych blatów. 

 

Nesto stół dębowy rozkładany 

Stół drewniany Nesto występuje również w opcji rozkładanej — z 1 lub 2 wkładkami po 45 cm, lub 60 cm. Stół rozkłada się poprzez dołożenie wkładki / wkładek na szczycie stołu, które zachowują ciągłość usłojenia. Jest to funkcja rozkładania okazjonalnego, ponieważ wkładki przechowujemy poza stołem. Dzięki temu stół zarówno przed, jak i po rozłożeniu zachowuje swój oryginalny design. Ponadto stół nie zawiera oskrzyni co zapewnia komfort jego użytkowania. 
 
 

Pozostałe meble z kolekcji Nesto

Doskonałym uzupełnieniem stołu dębowego w Twoim salonie będzie ława drewniana na metalowej nodze z tej samej kolekcji.