+ 48 884 - 867 - 484

UDINE regał z litego drewna w stylu industrialnym 

4 - poziomowy regał Udine jest wykonany z wykończonej na czarno metalowej ramy oraz półek z litego dębu w kontrastowym rustykalnym wykończeniu. Takie połączenie materiałów oraz otwarte boki nadają mu industrialny charakter. Regał Udine może posłużyć jako praktyczny mebel do przechowywania książek oraz dokumentów w domu czy też stylowy mebel do eksponowania zdjęć rodzinnych i dekoracji. Sprawdzi się również doskonale w roli ażurowej ścianki wydzielającej różne strefy w pomieszczeniu. 

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: Remo Meble

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 7 910,00 zł brutto
 • Czas realizacji: 10 - 12 tygodni
 • 8 385,00 zł
 • szt.
 • Płatność gotówką, Płatność przelewem, Przelewy24, Płatności Ratalne i odroczone
 • Szybkie płatności Blik.
 • Sprawdź raty

 

Przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (podstawa prawna art. 38 pkt 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta).

REGAŁ UDINE

DŁUGOŚĆ: 140 cm, 160 cm, 180 cm, 200 cm
KOLOR DREWNA:
KOLOR PODSTAWY:
KLASA DREWNA:
PODSTAWA: metal malowany proszkowo
WYSOKOŚĆ: 181 cm

Udine regał z litego drewna w stylu industrialnym 

4 - poziomowy regał Udine jest wykonany z wykończonej na czarno metalowej ramy oraz półek z litego dębu w kontrastowym rustykalnym wykończeniu. Takie połączenie materiałów oraz otwarte boki nadają mu industrialny charakter. Regał Udine może posłużyć jako praktyczny mebel do przechowywania książek oraz dokumentów w domu czy też stylowy mebel do eksponowania zdjęć rodzinnych i dekoracji. Sprawdzi się również doskonale w roli ażurowej ścianki wydzielającej różne strefy w pomieszczeniu. 
 

Półki regału drewnianego Udine 

Prosta forma regału podkreśla i uwydatnia bogatą i niepowtarzalną strukturę drewna. Półki regału Udine wykonane są z 4-centymetrowego drewna dębowego w 3 klasach do wyboru:

 • KLASA RUSTIC to idealny wybór dla miłośników industrialnych klimatów. Takie drewno charakteryzują różnorodne sęki, spękania w różnym natężeniu, które wypełniamy na czarno żywicą, aby podkreślić charakter użytego materiału. Elementy te nie wpływają na trwałość i stabilność drewna, a świadczą jedynie o jego naturalności.
 • KLASA NATURA to wybór pośredni między klasą rustic a select. Drewno posiada sęki wrośnięte, drobne spękania w mniejszym natężeniu oraz dębowe wypełnienia idealne dla osób, które są zwolennikami bardziej "stonowanych" mebli.
 • KLASA SELECT to idealny wybór dla osób, które nie przepadają za rzucającymi się w oczy sękami i wypełnieniami drewna. Decydując się na tą klasę należy mieć na uwadze fakt, że mogą się tu pojawić sęki ołówkowe do 1 cm oraz drobne wypełnienia dębowe.

We wszystkich wymienionych klasach mogą pojawić się przebarwienia, różnice kolorystyczne oraz usłojenia pomiędzy deskami, błyszcz, co nadaje niepowtarzalny charakter każdemu blatu drewnianemu.

Dębowe półki mają naturalne cechy drewna takie jak: sęki, pęknięcia, przebarwienia, błyszcze w różnym natężeniu, które nie wpływają na trwałość i stabilność drewna, a świadczą jedynie o jego naturalności. Sęki oraz naturalne pęknięcia wypełnione są czarną żywicą, co nadaje niepowtarzalny charakter każdej drewnianej półce. Półki zabezpieczone są standardowo woskiem olejnym firmy OSMO 3065. Oprócz wosku olejnego transparentnego posiadamy w ofercie również inne wybarwienia drewna. Jeżeli zastanawiasz, jaka powłoka ochronna: olejowosk czy lakier lepiej sprawdzi się w Twoim domu, zapraszamy do zapoznania się z naszym wpisem na blogu. 

Regał drewniany Udine występuje w 4 rozmiarach: 140 cm, 160 cm, 180 cm oraz 200 cm. Głębokość regału to 45 cm a jego wysokość to 181 cm. Odległość między półkami regału wynosi 40 cm. Najniższa półka znajduje się w odległości 20 cm nad ziemią, co zapewnia komfortową ilość miejsca do sprzątania. 

Przed zakupem zachęcamy do zapoznania się z kartą produktu, w której zawarte są ważne informacje na temat mebli drewnianych.

Regał Udine z piaskowanymi półkami 

Jeśli chcesz, aby regał drewniany Udine zyskał szlachetny "postarzany" wygląd, zachęcamy do wybrania opcji piaskowania półek. Piaskowanie rzeźbi w drewnie strukturę słojów i bardzo pogłębia jego strukturę. Półki piaskowane nie posiadają czarnych wypełnień sęków czy pęknięć tak jak w przypadku standardowego wykończenia.

Rama regału Udine

Solidna metalowa rama, wykonana z profila o przekroju 8 x 2 cm, zapewnia wytrzymałość i lata użytkowania 4-poziomowego regału z litego drewna. Podstawa pomalowana jest metodą proszkową na kolor czarny (Ral Classic symbol 9005). Istnieje również możliwość wyboru dowolnego koloru z palety Ral Classic.
 

Pozostałe meble z kolekcji Udine

Kolekcja mebli drewnianych Udine umożliwia kompleksowe umeblowanie salonu w stylu industrialnym. W skład tej kolekcji wchodzi stół oraz ława na prostej metalowej nodze, a także szafka telewizyjna, na której z powodzeniem postawisz telewizor i inny sprzęt rtv. 
 

W razie wątpliwości zapraszamy do skorzystania z opcji "zapytaj o produkt".