+ 48 884 - 867 - 484

PARI kwadratowy stolik kawowy z litego dębu

Ława Pari to doskonały przykład ponadczasowego i uniwersalnego połączenia stali i drewna. Z jednej strony cieszy oczy walorami estetycznymi, z drugiej odznacza się trwałością i wieloletnią funkcjonalnością. Bez wątpienia ława ta znajdzie swoje miejsce we wnętrzach zaaranżowanych w różnorodnej stylistyce. 

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: Remo Meble

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 2 457,00 zł brutto
 • Czas realizacji: 6 - 8 tygodni
 • 2 605,00 zł
 • szt.
 • Płatność gotówką, Płatność przelewem, Przelewy24, Płatności Ratalne i odroczone
 • Szybkie płatności Blik.
 • Sprawdź raty

 

Przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (podstawa prawna art. 38 pkt 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta).

ŁAWA PARI

KOLOR DREWNA:
KRAWĘDŹ BLATU:
KOLOR PODSTAWY:
KLASA DREWNA:
BLAT: naturalny dąb 4 cm
KSZTAŁT BLATU: koło, kwadrat
PODSTAWA: metal malowany proszkowo
WYSOKOŚĆ: 45 cm , 51 cm

PARI okrągły i prostokątny stolik kawowy z litego dębu

Ława Pari to doskonały przykład ponadczasowego i uniwersalnego połączenia stali i drewna. Z jednej strony cieszy oczy walorami estetycznymi, z drugiej odznacza się trwałością i wieloletnią funkcjonalnością. Bez wątpienia ława ta znajdzie swoje miejsce we wnętrzach zaaranżowanych w różnorodnej stylistyce. 

Blat ławy dębowej Pari

Blat ławy Pari jest wykonany z 4-centymetrowego w 3 klasach do wyboru:

 • KLASA RUSTIC to idealny wybór dla miłośników industrialnych klimatów. Takie drewno charakteryzują różnorodne sęki, spękania w różnym natężeniu, które wypełniamy na czarno żywicą, aby podkreślić charakter użytego materiału. Elementy te nie wpływają na trwałość i stabilność drewna, a świadczą jedynie o jego naturalności.
 • KLASA NATURA to wybór pośredni między klasą rustic a select. Drewno posiada sęki wrośnięte, drobne spękania w mniejszym natężeniu oraz dębowe wypełnienia idealne dla osób, które są zwolennikami bardziej "stonowanych" mebli.
 • KLASA SELECT to idealny wybór dla osób, które nie przepadają za rzucającymi się w oczy sękami i wypełnieniami drewna. Decydując się na tą klasę należy mieć na uwadze fakt, że mogą się tu pojawić sęki ołówkowe do 1 cm oraz drobne wypełnienia dębowe.

We wszystkich wymienionych klasach mogą pojawić się przebarwienia, różnice kolorystyczne oraz usłojenia pomiędzy deskami, błyszcz, co nadaje niepowtarzalny charakter każdemu blatu drewnianemu.

Blat zabezpieczony jest standardowo olejowoskiem firmy OSMO 3065. Oprócz olejowosku transparentnego posiadamy w ofercie również inne wybarwienia drewna.

Blat ławy dębowej Pari występuje w 2 kształtach: kwadrat oraz koło w 2 wymiarach i wysokościach do wyboru, co umożliwia stworzenie zgrabnego kompletu ław. 

Przed zakupem zachęcamy do zapoznania się z kartą produktu, w której zawarte są ważne informacje na temat mebli drewnianych.

Krawędź blatu dębowego ławy Pari 

Blat dębowy kwadratowy i okrągły standardowo posiada prostą krawędź. W naszej ofercie znajdują się również inne opcje wykończenia krawędzi blatów o kształcie kwadratu: 

 • podcięcie od góry (tylko wzdłuż blatu) 
 • podcięcie od dołu (wzdłuż i w poprzek blatu) 
 • podcięcie od dołu trapezowe (wzdłuż i w poprzek blatu)
 • podcięcie od góry z falą (tylko wzdłuż blatu) 
 • podcięcie głębokie (wzdłuż i w poprzek blatu)

Blaty dębowe okrągłe oprócz prostej krawędzi mogą również posiadać podcięcie głębokie. Koszt podcięcia głębokiego jest kalkulowany w indywidualnej wycenie.

Ława dębowa Pari z piaskowanym blatem 

Blat ławy dębowej Pari może również zostać wypiaskowany. Piaskowanie blatu nadaje mu charakterystyczny „postarzany” wygląd, rzeźbiąc w nim strukturę wzdłuż słojów i bardzo pogłębiając strukturę drewna. Sęki oraz pęknięcia w blatach piaskowanych nie posiadają czarnych wypełnień tak jak w przypadku standardowych blatów. 

Nogi ławy dębowej Pari 

Podstawa stolika kawowego Messi wykonana jest z wytrzymałego metalowego profila o przekroju 2 x 2 cm i pomalowana proszkowo na kolor czarny RAL 9005 z pięknym wykończeniem. Metalowa podstawa jest idealnym uzupełnieniem okrągłych oraz kwadratowych blatów, dodając eleganckiego i efektownego akcentu do każdego pomieszczenia.

Ława Pari z ceramicznym blatem?

Ława Pari występuje również w opcji z blatem z włoskiego spieku kwarcowego. Zapraszamy do zapoznania się z ławą Messi, który jest jego spiekowym odpowiednikiem. 

 

W razie wątpliwości zapraszamy do skorzystania z opcji "zapytaj o produkt".