+ 48 884 - 867 - 484

PARI kwadratowy stolik kawowy z litego dębu

Ława Pari to doskonały przykład ponadczasowego i uniwersalnego połączenia stali i drewna. Z jednej strony cieszy oczy walorami estetycznymi, z drugiej odznacza się trwałością i wieloletnią funkcjonalnością. Bez wątpienia ława ta znajdzie swoje miejsce we wnętrzach zaaranżowanych w różnorodnej stylistyce. 

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: Remo Meble

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 2 457,00 zł brutto
 • Czas realizacji: 6 - 8 tygodni
 • 2 605,00 zł
 • szt.
 • Płatność gotówką, Płatność przelewem, Przelewy24, Płatności Ratalne i odroczone
 • Szybkie płatności Blik.
 • Sprawdź raty

 

Przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (podstawa prawna art. 38 pkt 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta).

ŁAWA PARI

KOLOR DREWNA:
BLAT: naturalny dąb 4 cm
KSZTAŁT BLATU: koło, kwadrat
PODSTAWA: metal malowany proszkowo
WYSOKOŚĆ: 45 cm , 51 cm

PARI okrągły i prostokątny stolik kawowy z litego dębu

Ława Pari to doskonały przykład ponadczasowego i uniwersalnego połączenia stali i drewna. Z jednej strony cieszy oczy walorami estetycznymi, z drugiej odznacza się trwałością i wieloletnią funkcjonalnością. Bez wątpienia ława ta znajdzie swoje miejsce we wnętrzach zaaranżowanych w różnorodnej stylistyce. 

Blat ławy dębowej Pari

Blat ławy Pari jest wykonany z 4-centymetrowego drewna dębowego w stylu rustykalnym. Blat drewniany posiada naturalne cechy drewna takie jak: sęki, pęknięcia, przebarwienia, błyszcze w różnym natężeniu, które nie wpływają na trwałość i stabilność drewna, a świadczą jedynie o jego naturalności. Sęki oraz naturalne pęknięcia wypełnione są czarną żywicą, co nadaje niepowtarzalny charakter każdemu blatu drewnianemu i pięknie współgra z czernią metalowych nóżek.

Blat zabezpieczony jest standardowo olejowoskiem firmy OSMO 3065. Oprócz olejowosku transparentnego posiadamy w ofercie również inne wybarwienia drewna.

Blat ławy dębowej Pari występuje w 2 kształtach: kwadrat oraz koło w 2 wymiarach i wysokościach do wyboru, co umożliwia stworzenie zgrabnego kompletu ław. 

Przed zakupem zachęcamy do zapoznania się z kartą produktu, w której zawarte są ważne informacje na temat mebli drewnianych.

Krawędź blatu dębowego ławy Pari 

Blat dębowy kwadratowy i okrągły standardowo posiada prostą krawędź. W naszej ofercie znajdują się również inne opcje wykończenia krawędzi blatów o kształcie kwadratu: 

 • podcięcie od góry (tylko wzdłuż blatu) 
 • podcięcie od dołu (wzdłuż i w poprzek blatu) 
 • podcięcie od dołu trapezowe (wzdłuż i w poprzek blatu)
 • podcięcie od góry z falą (tylko wzdłuż blatu) 
 • podcięcie głębokie (wzdłuż i w poprzek blatu)

Blaty dębowe okrągłe oprócz prostej krawędzi mogą również posiadać podcięcie głębokie. Koszt podcięcia głębokiego jest kalkulowany w indywidualnej wycenie.

Ława dębowa Pari z piaskowanym blatem 

Blat ławy dębowej Pari może również zostać wypiaskowany. Piaskowanie blatu nadaje mu charakterystyczny „postarzany” wygląd, rzeźbiąc w nim strukturę wzdłuż słojów i bardzo pogłębiając strukturę drewna. Sęki oraz pęknięcia w blatach piaskowanych nie posiadają czarnych wypełnień tak jak w przypadku standardowych blatów. 

Nogi ławy dębowej Pari 

Podstawa stolika kawowego Messi wykonana jest z wytrzymałego metalowego profila o przekroju 2 x 2 cm i pomalowana proszkowo na kolor czarny RAL 9005 z pięknym wykończeniem. Metalowa podstawa jest idealnym uzupełnieniem okrągłych oraz kwadratowych blatów, dodając eleganckiego i efektownego akcentu do każdego pomieszczenia.

Ława Pari z ceramicznym blatem?

Ława Pari występuje również w opcji z blatem z włoskiego spieku kwarcowego. Zapraszamy do zapoznania się z ławą Messi, który jest jego spiekowym odpowiednikiem. 

 

W razie wątpliwości zapraszamy do skorzystania z opcji "zapytaj o produkt".