+48 884 867 484

Aktualności

Serdecznie zapraszamy ...

Już od września mamy na ekspozycji krzesła od Claudie Design.

więcej

Styl Loftowy w mieszkaniu...

Styl loftowy bądź styl loft zrodził się z potrzeby artystycznego wyrazu. W połowie ubiegłego wieku Nowy Jork przechodził prawdziwy demograficzny boom, który wpłynął znacząco na ceny nieruchomości w mieście Woody’ego Allena. W poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi grupa artystów zaczęła w latach 60. na dziko zamieszkiwać opuszczone fabryki na Manhattanie, tworząc w nich prywatne galerie, pracownie i mieszkania.

więcej

Witamy na naszej nowej stronie!

Witamy na naszej nowej stronie Internetowej. Za jej pośrednictewm pragniemy dostarczać Państwu wszelkich istotnych informacji z życia naszej firmy! Zapraszamy!
więcej

DODATKOWO

transport
wniesienie
montaż
zakończenie prac
Meble Olsztyn - Galeria Remo, Stoły i Materace - Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2017

Meble Olsztyn Galeria Remo to przede wszystkim salon meblowy w którym znajdziecie Państwo meble, stoły oraz materace. Wnętrze domu zawsze jest wyzwaniem i musi zapewniać nam swobodę oraz wypoczynek. Meble i stoły które oferujemy to rzeczy wyjątkowe które dopasujemy do Państwa mieszkania, domu i każdego wnętrza, to meble wykonane z najlepszych materiałów, dostarczone i wyprodukowane przez najlepszych, sprawdzonych producentów mebli w Polsce i na świecie. Możecie Państwo liczyć na doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia mebli, stołów. W naszym sklepie znajedziecie Państwo również łóżka, sofy i materace. Dzięki bogatej ofercie możemy dopasowac materac do Państwa łóżka, sypialni. Galeria mebli REMO Stoły Olsztyn to miejsce gdzie dopasujemy meble do Państwa, doradzimy, zaprojektujemy, zrealizujemy. Na każdym etapie zamówienia możecie Państwo liczyć na najwyższy standard obsługi. Meble, stoły i materace dostarczamy na terenie Olsztyna i okolic. Zapraszamy do naszego sklepu.

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.