+48 884 867 484

Nasi partnerzy

Select Comfort

Firma Select Comfort została założona w 2002 r. Jest producentem wygodnych, funkcjonalnych oraz wysokiej jakości mebli tapicerowanych. Sukces firmy oparty jest na doświadczonej kadrze pracowniczej, wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu.

produkty

Stolwit

Firma została założona w 1979 roku przez małżeństwo Danutę i Wiktora Kacynów. Początkowo zatrudniała kilku pracowników, dziś jest już prężnie działającym przedsiębiorstwem, działającym w dwóch fabrykach i zatrudniającym prawie 300 osób. Swoje produkty oferuje na rynku polskim i europejskim.

 

produkty

DODATKOWO

transport
wniesienie
montaż
zakończenie prac
Meble Olsztyn - Galeria Remo, Stoły i Materace - Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2017

Meble Olsztyn Galeria Remo to przede wszystkim salon meblowy w którym znajdziecie Państwo meble, stoły oraz materace. Wnętrze domu zawsze jest wyzwaniem i musi zapewniać nam swobodę oraz wypoczynek. Meble i stoły które oferujemy to rzeczy wyjątkowe które dopasujemy do Państwa mieszkania, domu i każdego wnętrza, to meble wykonane z najlepszych materiałów, dostarczone i wyprodukowane przez najlepszych, sprawdzonych producentów mebli w Polsce i na świecie. Możecie Państwo liczyć na doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia mebli, stołów. W naszym sklepie znajedziecie Państwo również łóżka, sofy i materace. Dzięki bogatej ofercie możemy dopasowac materac do Państwa łóżka, sypialni. Galeria mebli REMO Stoły Olsztyn to miejsce gdzie dopasujemy meble do Państwa, doradzimy, zaprojektujemy, zrealizujemy. Na każdym etapie zamówienia możecie Państwo liczyć na najwyższy standard obsługi. Meble, stoły i materace dostarczamy na terenie Olsztyna i okolic. Zapraszamy do naszego sklepu.

X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.